Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Pneuservis EUROTYRES – komplexní služby pro firmy i jednotlivce

Hledáte kvalitní pneuservis, který je schopen zajistit komplexní služby pro váš automobil? Pokud bydlíte v okolí Prahy či Ostravy, nemusíte chodit daleko. Společnost EUROTYRES s.r.o. se může pochlubit opravdu pestrou nabídkou služeb a širokým výběrem pneumatik. Výběr obutí pro váš vůz byste rozhodně neměli podceňovat, díky kvalitním pneumatikám bude vaše jízda mnohem bezpečnější. Vůz díky nim lépe přilne na vozovku a bude ovladatelnější. Investice do pneumatik je tedy investicí i do vašeho bezpečí. U EUROTYRES si můžete pořídit kvalitní pneu za mnohem nižší ceny, než u konkurence.

Pneuservis s desetiletou tradicí

Pneuservis EUROTYRES s.r.o. je na trhu téměř deset let. Za tu dobu si u něj přišlo na své velmi mnoho spokojených zákazníků. EUROTYRES má v současné době asi 10.000 pneu skladem, což pro vás znamená jediné. I na váš vůz dostanete nejvhodnější obutí, při čemž vám s výběrem velmi rádi poradí pracovníci EUROTYRES. Stálí zákazníci mohou využít uskladnění pneu, takže se nemusíte obávat, že vám budou doma zimní či letní pneumatiky překážet. EUROTYRES, to je velkoobchod-maloobchod pneumatik, ale také ocelových a litých disků. Navíc můžete využít veškeré služby, které souvisí s pneu, tedy montáž, demontáž, vyvážení  a skladování pneu a podobně. Mnoho zákazníků rovněž využívá malý servis vozidel (pneuservis Praha).

Pneumatiky všeho druhu

EUROTYRES nabízí široký sortiment pneumatik, který zahrnuje pneu značek DUNLOP, HANKOOK, PIRELLI, FALKEN, KUMHO, KINGSTAR, GOODYEAR, BARUM a mnoho dalších. EUROTYRES je součástí VIANOR a můžete využít některé z 22 servisních míst po celé republice. Pneuservis Praha a pneuservis Ostrava využívají i tak zvuční partneři, jako je DANONE, Zentiva, ČSOB leasing či CREDIUM finance.  Až budete potřebovat nové obutí i vy, obraťte se na EUROTYRES a budete stoprocentně spokojeni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *