Pneuservis EUROTYRES – komplexní služby pro firmy i jednotlivce

Pneuservis EUROTYRES – komplexní služby pro firmy i jednotlivce

Hledáte kvalitní pneuservis, který je schopen zajistit komplexní služby pro váš automobil? Pokud bydlíte v okolí Prahy či Ostravy, nemusíte chodit daleko. Společnost EUROTYRES s.r.o. se může pochlubit opravdu pestrou nabídkou služeb a širokým výběrem pneumatik. Výběr obutí pro váš vůz byste rozhodně neměli podceňovat, díky kvalitním pneumatikám bude vaše jízda mnohem bezpečnější. Vůz díky nim lépe přilne na vozovku a bude ovladatelnější. Investice do pneumatik je tedy investicí i do vašeho bezpečí. U EUROTYRES si můžete pořídit kvalitní pneu za mnohem nižší ceny, než u konkurence.

Pneuservis s desetiletou tradicí

Pneuservis EUROTYRES s.r.o. je na trhu téměř deset let. Za tu dobu si u něj přišlo na své velmi mnoho spokojených zákazníků. EUROTYRES má v současné době asi 10.000 pneu skladem, což pro vás znamená jediné. I na váš vůz dostanete nejvhodnější obutí, při čemž vám s výběrem velmi rádi poradí pracovníci EUROTYRES. Stálí zákazníci mohou využít uskladnění pneu, takže se nemusíte obávat, že vám budou doma zimní či letní pneumatiky překážet. EUROTYRES, to je velkoobchod-maloobchod pneumatik, ale také ocelových a litých disků. Navíc můžete využít veškeré služby, které souvisí s pneu, tedy montáž, demontáž, vyvážení  a skladování pneu a podobně. Mnoho zákazníků rovněž využívá malý servis vozidel (pneuservis Praha).

Pneumatiky všeho druhu

EUROTYRES nabízí široký sortiment pneumatik, který zahrnuje pneu značek DUNLOP, HANKOOK, PIRELLI, FALKEN, KUMHO, KINGSTAR, GOODYEAR, BARUM a mnoho dalších. EUROTYRES je součástí VIANOR a můžete využít některé z 22 servisních míst po celé republice. Pneuservis Praha a pneuservis Ostrava využívají i tak zvuční partneři, jako je DANONE, Zentiva, ČSOB leasing či CREDIUM finance.  Až budete potřebovat nové obutí i vy, obraťte se na EUROTYRES a budete stoprocentně spokojeni.

Publikováno: 17. 04. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: letní pneumatiky | penuservis praha | pneu | pneumatiky | pneuservis | pneuservis ostrava | zimní pneumatiky