Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Prožijte neuvěřitelný zážitek jako řidič či spolujezdec ve voze Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

MLM? Finanční poradci preferují broker pool. Jaké výhody přinese vám?

Finančním poradcem se může stát každý bez ohledu na dosažené vzdělání, zkušenosti a kvalifikaci. Na jednu stranu tak povolání nabízí stejné startovní podmínky pro každého, na stranu druhou je poněkud degradováno v očích veřejnosti. Z části na tom nesou podíl poradenské firmy, pod jejichž záštitou novopečení poradci poskytují zcela neprofesionální služby s jediným cílem – ukousnout si co největší provizi bez ohledu na skutečné klientovy potřeby.

Mnozí z finančních poradců v poradenských firmách na bázi MLM však v podstatě ani nemají na výběr. Vedení jim podsouvá produkty, jejichž výhodnost je mírně řečeno diskutabilní. Navíc se musí řídit striktními podmínkami, které je dokonale svazují. V posledních letech se situace radikálně mění díky broker poolům.

Co je broker pool? Synonymum pro svobodné rozhodování

Finanční poradce se může se vydat slepou uličkou MLM a doufat, že se mu podaří proniknout do vyšších úrovní pevně definované struktury. Anebo zvolí nezávislost a sám si vyberte produkty, kterým bezmezně důvěřuje. Háček je v absenci zázemí. Poradenské firmy vedou členy za ručičku a zajišťují za ně veškerý servis. To samé však poskytuje broker pool – umožňuje finančním poradcům, aby si zachovali možnost svobodné volby a sami pracovali na své značce. Přitom jim poskytují komplexní servisní zázemí včetně právních služeb a vzdělávání.

Ani broker pool není pro každého

Finanční poradce, který rozhodne pro využívání služeb broker poolu, by měl mít o obor skutečný zájem. Samotný broker pool podnikání „pouze“ zjednodušuje a poradcům výrazně šetří čas i nálady. Bez ambicí a manažerských vlastností však úspěchu dosáhnout nelze.

Proto doporučujeme brokerpool pouze jedincům, kteří podnikání v oboru finančního poradenství myslí vážně a jsou pevně rozhodnuti pro budování osobního brandu. Pro ostatní včetně „víkendových poradců“ (tzn. těch, kteří berou finanční poradenství jako brigádu či přivýdělek) je jistější volbou místo ve stádečku některé z MLM poradenských firem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *