Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Hobby

Šrouby nejen pro elektrotechniku

Šroubové spoje jsou vedle kolíkových, čepových, klínových, pérových, svěrných a pružných nejpoužívanější rozebíratelné spoje. Šrouby potřebujeme pro různé konstrukce a v celé řadě odvětví, včetně elektrotechnického průmyslu. Sháníte šrouby? Nejen pro elektronická zařízení je nakoupíte v e-shopu TME.eu.

Šrouby se jako spojovací součástky nabízí v mnoha druzích. V e-shopu TME jich najdete přes 3000 typů. Faktem je, že mnohdy potřebujeme přesný šroub, a právě ten ne a ne sehnat. Když zklamou hobbymarkety i železářství, vrháme se na internetové vyhledávání: „sroub“ „srouby“, nebo hledáme konkrétní typy, třeba šroub DIN 912. Nehledejte a pojďte nakupovat tam, kde nejspíš mají vše, co potřebujete. TME.eu je perfektně zásobený e-shop především pro elektrotechniky, ale svým sortimentem, třeba zrovna pokud jde o šrouby, uspokojí kohokoliv. Firma dodává šrouby od celé řady významných firem: především od Boossard a Kraftberg, což jsou skutečně vyhlášení výrobci šroubů. Dále od firem Dremec, Dromet, Fix&Fasten, Keystone, Elesa+Ganter, Richco a Yato.

Šrouby pro malé i velké spoje

Velikost šroubu je jen jedním z parametrů, na který hledíme při výběru. TME má proto šrouby popsané do poslední detailu a perfektně připravená databáze umožňuje snadné vyhledávání podle jednotlivých parametrů, které nás s největší pravděpodobností budou zajímat.

K dispozici má šrouby od délky 2 mm až po 260 mm, plus metrové závitové tyče. Vybírat lze podle závitu i jeho stoupání, s tím, že v sortimentu nechybí jak metrické závity, tak ty v palcích. Volit máte možnost podle ISO i DIN normy. Šrouby mohou být též speciální – třeba již zmíněná závitová tyč, šroub s okem, objímka, montážní spojka, háček, dorazový šroub a lifting eye bolts. Pokud jde o materiál, bývají z klasické oceli, z nerezové oceli, z nerezové oceli typu A1 a A2, z kyselinovzdorné oceli A4, z brunýrované oceli, z hliníku, mosaze, plastu či polyamidu.

Jednoznačně důležitým parametrem je druh hlavy. Šroub může být bez hlavy, ale i s hlavou kulatou, kuželovou, rýhovanou, šestihrannou, válcovou, křídlovou, pro plomby a s okem. Hlava bývá s drážkou a bez. Drážka mívá čtvercový, inbusový a plochý tvar. Speciálními drážkami jsou Phillips, Pozidriv a Torx. Drážky se liší též velikostí.

Nejen různé druhy šroubů na jednom místě

TME neboli Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. je polská firma, které se díky šíři svého sortimentu pro elektrotechniku podařilo expandovat do celého světa. Oslovuje profesionály i amatéry, firmy i kutily. Její výrobky z oblasti elektra, součástky, i další doplňkový materiál, nakupují výrobci, servisáci i modeláři. E-shop TME.eu je rovněž česky a snadno si zboží zakoupíte i u nás v České republice.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.