Jak se nosí dámské bílé košile?

Jak se nosí dámské bílé košile?

Myslíte si, že košile jsou ryze pánskou záležitostí? I když byly v minulosti typickém znakem pánské módy, trendy se vyvíjejí a díky tomu i tato část oblečení zamířila do šatníků žen. Na mysli máme hlavně dámské bílé košile. Přemýšlíte o jejich koupi, nebo je máte v šatníku? Podívejte se s GEARESHOP.com na možnosti, jak je můžete nosit.

Kombinujte s vyšší sukní

Takový outfit bude vypadat skutečně dokonale. Tím si můžete být stoprocentně jistá. Navíc ho vytvoříte celkem snadno. Stačí jednoduchá bílá košile, kterou zastrčíte do vyšší sukně. Ta může být upnutějšího střihu, stejně jako může mít i volnější provedení. Co určitě doporučíme, to je barevnější a výraznější odstín, stejně jako nepřehlédnutelný pásek, nebo alespoň sponu. To je kombinace, se kterou chybu zaručeně neuděláte.

Zkuste sportovní vzhled

Bílá košile nemusí být nutně jenom ve znamení elegance. Pokud máte ráda raději sportovnější styl, můžete ho pomocí ní snadno vytvořit. Doporučujeme volnější košili, kterou zkombinujete taktéž s volnější sukní. I u ní můžete zvolit bílou barvu. V takovém případě chybu rozhodně neuděláte. Na první pohled může váš outfit připomínat ten, které měly v minulosti tenistky na Wimbledonu. K této kombinaci se samozřejmě hodí i sportovnější, volnočasové boty. Zkuste třeba plátěné tenisky. Celý vzhled doporučíme ozvláštnit jednobarevnou výraznější kabelkou. Uvidíte, že sklidíte mnoho obdivu.

Sako není jenom pro muže

Stejně jako není jenom pro muže bílá košile, není pro ně určeno jenom sako. I to je módní kousek, který stále více zasahuje do oblasti dámské módy. A to navíc té, která je spojena také s celkovou elegancí. A tak můžete obléci dobře padnoucí bílou košili, ke které přidáte rozepnuté sako, ideálně ve tmavém odstínu. Přirozeně je dobré volit spíše sportovnější a modernější střih, který se k dámské postavě hodí mnohem více. A čím tuto kombinaci doplnit? Pokud nechcete vypadat příliš formálně, zkuste kratší kalhoty jiného než černého provedení, a k tomu výraznější boty na podpatcích.

Kalhotovým kostýmem nic nezkazíte

Myslíte si, že tento styl oblékání už je minulostí? Sama se přesvědčte o tom, že tomu rozhodně tak není. Stačí si obléci bílou košili, bílé kalhoty a stejně barevné sako. Do něho vložte výraznější ozdobu, která bude také ladit s vaší kabelkou. Stylový a elegantní outfit, se kterým neuděláte chybu ani v práci, ani při obchodní schůzce, stejně jako s ním zazáříte třeba na pohovoru. Možností využití tohoto elegantního outfitu je více než dost.

Šaty a košile? Proč ne

Že je kombinace šatů a košile přinejmenším zvláštní? Záleží na tom, jak vše zkombinujete. V tomto případě totiž vaše bílá košile nebude hlavním prvkem, ale jenom tím doplňkovým. Základem vašeho outfitu budou právě šaty, a to ideálně upnutějšího střihu, které budou skvěle slušet vaší postavě. A co následně s bílou košilí? Tu si oblečte na ně. Samozřejmě rozepnutou. Stane se tak skvělou náhradou třeba za sportovnější sako, ale může nahradit také velmi vyhledávaný kardigan. Pokud máte ráda odvážnější kombinace, doporučujeme vám právě tuto vyzkoušet.

Košile a šortky jsou letní klasikou

I když léto nastane až za několik měsíců, určitě se můžeme už nyní zaměřit na to, co bude ve světě módy hitem. Opět bude dominovat vaše bílá košile, ke které přidejte elegantní šortky. Ideálně kožené, nebo koženkové, v černé barvě. Vzniklý styl, ale i kontrast bude neodolatelný.

Bílá košile se neztratí

Možností využité je více než dost. Pokud vám v šatníku stále chybí, nečekejte a kupte si tu pravou. Na co při výběru hledět? Roli hraje nejenom velikost a střih, jelikož zapomínat byste neměla hlavně na kvalitu použitého materiálu.

Publikováno: 16. 01. 2017

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: dámská bílá košile