Srovnání nejlepších nebankovních půjček

Srovnání nejlepších nebankovních půjček

Dostali jste se do špatné finanční situace nebo jen hledáte vhodnou půjčku, která vám umožní nákup nového auta či zařízení do bytu? Finanční trh je vskutku rozmanitý a narazíte v něm na široké spektrum produktů. V dnešním článku vám představíme tři oblíbené nebankovní půjčky, které poskytují zavedené úvěrové společnosti. Jde o specifické produkty se svébytnými výhodami a negativy. Možná si nakonec vyberete právě některý z nich.

1. Recenze Pronto půjčka

Potřebujete finanční prostředky opravdu rychle? V tom případě je pro vás jako stvořená Pronto půjčka, kterou poskytuje společnost PRONTO CREDIT s.r.o. Jde o neúčelový nebankovní produkt ve výši od 5 000 do 50 000 Kč s dobou splatnosti na 12 až 48 měsíců. Výhoda Pronto půjčky spočívá v dostupnosti, protože poskytovatel neprověřuje registr dlužníků. Pokud jste v minulosti porušili smluvní podmínky jiného úvěru a dostali se do registru, nemusíte mít strach, že bude vaše žádost o Pronto půjčku zamítnuta. Zároveň si budete moct přizpůsobit měsíční splátku vašim možnostem, aby příliš nezatížila váš rodinný rozpočet. K dalším nesporným výhodám Pronto půjčky patří velmi rychlé a administrativně nenáročné vyřízení. Peníze můžete mít k dispozici do 48 hodin a nebudete potřebovat ručitele. Proces vyřízení probíhá online a nemusíte vážit cestu na pobočku. Samozřejmostí je i předčasné splacení bez sankcí. Poskytovatel nevyžaduje žádné poplatky předem.

2. Recenze Tommy Stachi půjčka

Nestačí-li vám maximální výše úvěru u Pronto půjčky, mohla by vám „sedět“ nabídka od Tommy Stachi. Poskytovatel nabízí úvěr ve výši od 5 000 do 150 000 Kč se splatností na 6 až 30 měsíců. A opět jde o velmi dostupný produkt s jasně danými podmínkami. Půjčka od Tommy Stachi je neúčelová a mají na ni nárok i žadatelé v registru dlužníků. Důležitý je prokazatelný příjem, ale zažádat může i živnostník nebo senior. Výplata probíhá formou převodu na účet či osobním vyzvednutím hotovosti na pobočce. Půjčku si lze vyřídit i z pohodlí domova, přičemž smlouvu doveze kurýr. Výplata peněz je rychlá a výše splátky variabilní. Neprokazuje se zajištění a poskytovatel nevyžaduje žádné poplatky předem.

3. Recenze Proficredit půjčka

Poslední nebankovní půjčkou, kterou v dnešním výběru zmíníme, je úvěr od Profi Credit. Společnost nabízí půjčky od 4 999 do 166 000 Kč na dobu od 12 do 48 měsíců. Produkt je určen pro občany v zaměstnaneckém poměru, důchodce i na mateřské dovolené. Trochu jiné parametry má varianta pro podnikatele, kteří si mohou půjčit částku od 30 000 do 110 000 Kč. Profi Credit půjčku lze sjednat na pobočce i online. Úvěr je neúčelový a schválení trvá 24 hodin. Zajímavostí je možnost automatického revolvingu – klienti mohou po zaplacení dluhu opět čerpat finanční prostředky, aniž by museli znovu podepisovat smlouvu. A ani v případě Profi Credit nebudete hradit poplatky za vyřízení.

Pro kterou půjčku se rozhodnout?

Všechny zmíněné nebankovní půjčky poskytují společnosti, které se na finančním trhu pohybují poměrně dlouhou dobu. Můžete se spolehnout na transparentní podmínky a velmi rychlé vyřízení. Úvěry jsou dostupnější než běžné bankovní půjčky, protože věřitelé nelustrují registrem dlužníků. Jediným negativem jsou vyšší úroky, nicméně s celkovou splatnou částkou budete seznámeni předem a je jen na vás, jestli s ní budete souhlasit. V každém případě jde o kvalitní nebankovní půjčky, u kterých se nemusíte obávat jakýchkoliv podrazů ze strany nebankovní společnosti. Tip na závěr: Další informace a srovnání těchto i dalších kvalitních produktů najdete na www.hyperfinance.cz.

Publikováno: 10. 09. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: proficredit půjčka recenze | pronto půjčka recenze | tommy stachi recenze