Stěhování nemusí být náročné. S PSS rozhodně!

Stěhování nemusí být náročné. S PSS rozhodně!

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Pár dekád zpět bylo lidové moudro pravdivé, ale dnes? Stěhování už není ani zdaleka tak komplikovaný proces, jak tomu bylo kdysi. S pomocí profesionálů může být mnohem příjemnější, než jste si možná mysleli. Takže ať už vás na novou adresu dohnala touha po lepším bydlení, lépe placené práci nebo úplně jiné okolnosti, hoďte své obavy za hlavu. Prozradíme vám, jak se přestěhovat bez problémů a levně!

Stěhovat se svépomocí, nebo se obrátit na profíky?

V souvislosti se stěhováním většinu lidí napadne, že v případě stěhování svépomocí ušetří spoustu peněz. Stačí si vypůjčit větší kombík nebo dodávku a za pár hodin je hotovo. V praxi to tak snadné není, tedy alespoň v případě, kdy se musí přepravit daleko větší množství věcí než několik menších krabic. Stěhování bytů a domů může být v praxi velmi náročné – především pak v momentě, kdy je zapotřebí přepravit těžká břemena v podobě nábytku, piána nebo trezoru. Pokud vás od stěhovacích služeb odrazují příliš vysoké ceny, poohlédněte se po někom, kdo zajišťuje stěhování levně a přitom kvalitně. Nikoho takového neznáte? Pak se vám bude hodit tip na Pražské stěhovací služby (PSS) – renomovanou firmu, která se zabývá stěhováním po Praze, ostatních částech republiky a v případě potřeby i v do ostatních států Evropské unie. Takže ať už máte v plánu přesun do vedlejší ulice nebo na druhou stranu kontinentu, spolehněte se na léta zkušeností a vysokou kvalifikaci stěhováků z PSS.

Jak stěhování probíhá?

Co si představit pod pohodovým stěhováním? PSS nabízí komplexní služby spočívající v rozebrání nábytku a zabalení všech věcí, jejich bezpečném přesunu na místo určení a opětovné montáži. Pracovníci vám pomohou i s montáží nového nábytku, který jste si objednali a nestěhujete ho ze staré adresy. Zároveň by se vám mohlo hodit vyklízení sklepu, půdy či likvidace nábytku. Firma disponuje moderním vozovým parkem a vlastními skladovými prostory. Krom stěhování bytu zajišťuje také stěhování kanceláří, archivů a firem.
Další informace o PSS najdete na www.stehovani-pss.cz.

Publikováno: 10. 10. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: jak na stěhování | levné stěhování | stěhování levně