Rybaření.cz: Nový portál pro vášnivé rybáře

Rybaření.cz: Nový portál pro vášnivé rybáře

Rybaření patří k nejoblíbenějším koníčkům. A ačkoliv se zdá, že drtivou většinu rybářských nadšenců tvoří muži, ve skutečnosti si s prutem a navijákem rozumí i ženy. Podle statistik uveřejněných Českým rybářským svazem u nás v období 2005 až 2010 bylo vyloveno téměř 12 a půl milionu kusů ryb. O popularitě rybaření svědčí i několik tématických televizních pořadů nebo to, že se pořádají dětské rybářské tábory. Ať už s rybařením začínáte nebo patříte mezi zkušené profíky, vaší pozornosti by neměl uniknout nový portál Rybaření.cz. Přináší pořádnou porci informací a usnadní vám nákup nových rybářských potřeb. Začínající rybář může být poněkud bezradný. K mání je neuvěřitelně pestrá nabídka rybářských potřeb a není snadné se v ní zorientovat. Alfou a omegou jsou vhodně zvolené rybářské pruty, návnady a rybářské navijáky. Výčet základní výbavy je samozřejmě mnohem obsáhlejší – u vody se neobejdete bez křesla, holínek, háčků, lanek a dalších věcí. Ale na jakou částku takové rybářské potřeby vyjdou?

Srovnání cen rybářských potřeb a skvělý magazín na jednom místě

Kolik za rybářské potřeby utratíte, závisí na kvalitě a cenové politice jednotlivých prodejců. A právě proto se vyplatí zalistovat v katalogu na Rybaření.cz. Najdete v něm české kamenné i ryze internetové prodejce, tipy na nejlepší rybářské produkty a možnost porovnání. Nedílnou součástí portálu Rybaření.cz je magazínová část. Můžete si v ní přečíst články o kaprařině, praktické tipy, recenze zajímavých novinek i příběhy od vody.

Hledáte nejbližší rybářský revír?

Na portálu o rybaření najdete také seznam soukromých rybářských revírů v celé České republice. Nechybí základní popis, druhy ryb, fotogalerie, ceník povolenek a výčet doplňkových služeb. S hledáním nejbližšího rybářského revíru ve vašem okolí vám pomůže interaktivní mapa.

Publikováno: 13. 11. 2016

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: rybaření.cz