Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Hypotéka bez dokládání příjmů: Šance nejen pro OSVČ s výdajovým paušálem

K základním podmínkám pro získání hypotéčního úvěru je bonita. Zájemce musí doložit výši příjmu a schvalovacím sítem projde jen za předpokladu, že vydělává dost peněz na to, aby nehrozili riziko nesplácení. V praxi však na hypotéku někteří lidí nedosáhnou ani navzdory vysokému příjmu. Příkladem budiž OSVČ, který daní výdajovým paušálem. Jen málokterá banka bere ohledy na souvislosti a ve finále žádost zamítne právě z důvodu nevyhovující bonity. Je to i váš případ? Nezoufejte, stále máte šanci na výhodný úvěr – hypotéka bez dokládání příjmů je přesně tím, co hledáte!

Základní charakteristika hypotéky bez dokládání příjmů

Hypotéka bez dokládání příjmů je účelová půjčka určena k financování bydlení. Žadatelé však (na rozdíl od běžné hypotéky) nemusí prokázat bonitu standardním způsobem. Obvykle stačí čestné prohlášení nebo dokumenty potvrzující majetek či zdroje (např. výpis z účtu).

U některých bank není zapotřebí žádných dokumentů souvisejících s příjmem žadatele. Platí však to, že s ohledem na rozsah doložení bonity stanoví více či méně výhodné podmínky úvěru. Zároveň se budete muset smířit s menší částkou. Půjčit si lze cca 50 až 80 % z odhadní ceny nemovitosti, a to navíc s omezením do několika milionů korun.

Hypotéka bez dokládání příjmu není tak výhodná jako klasický hypotéční úvěr, nicméně jde často o jedinou možnost, jak získat potřebné finance na bydlení. Zajímá vás, jak vybrat tu nejvýhodnější nabídku?

S hledáním hypotéky bez dokládání příjmu vám pomůže Eurohypoška

Neztrácejte čas a nervy pátráním po nejvýhodnější nabídce. Existují speciální nástroje, které „špinavou“ práci odvedou za vás. K těm nejlepším patří online kalkulačka na www.hypoška.eu. Unikátní služba porovnává hypotéční produkty od tuzemských u zahraničních bank. Zda se své šance chopíte a využijete ji, je jen na vás. Srovnání hypoték na Eurohypošce je zdarma a nezávazné!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.