Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Binární opce: Je vydělávání na finančních trzích pro každého?

Hledáte způsob, jak rychle vydělat spoustu peněz z pohodlí domova? V tom případě vám neporadíme, protože žádný zaručený způsob bohužel neexistuje. Pokud však přeci jen máte zájem o zajímavý výdělek online, můžete začít investovat do binárních opcí. Obchodování na finančních trzích nikdy nebylo tak jednoduché…

Co jsou to binární opce a na jakém principu fungují?

Binární opce jsou instrumenty, které výrazně zjednodušují obchodování na finančních trzích. Podstatou je tip na to, jakým směrem se pohne cena určité komodity nebo měnového páru. Následující příklad hovoří za vše:

  1. Zaujala vás cena zlata
  2. Myslíte si, že se hodnota zlata v krátkodobém horizontu zvýší
  3. Zvolíte časový úsek (např. 60 min.) a investujete určitou částku (např. 100 USD) do opce Call (zvýšení)
  4. Bude-li cena zlata po vypršení lhůty skutečně vyšší, získáte 70 – 90 % výnos (tedy 170 až 190 USD)

Mezi základní typy binárních sázek nepatří jen „high a low“ (zvýšení nebo snížení), ale také „one touch“, kdy investor tipuje, že se cena během určité doby dostane až na určitou částku. Případně „tunel“, kdy investor vymezí minimální a maximální cenu (tedy interval), mezi kterými musí komodita v daném časovém úseku zůstat.

Shrnuto a podtrženo, jde pouze o předpověď, jakým směrem se bude vyvíjet cena vybrané komodity, měnového páru, akcie nebo akciového indexu. Zda si vyberete výše zmíněné zlato, zemní plyn nebo třeba akcie Googlu, je jen na vás.

Kde investování do binárních opcí probíhá?

S binárními opcemi můžete obchodovat odkudkoliv na světě. Ve vaší pracovně, na pláži… Budete potřebovat pouze přístup k internetu a speciální softwarovou platformu, která je k dispozici zcela zdarma. K mání je jich hned několik a poskytují je známé brokerské společnosti. Ty mají odlišné podmínky (např. minimální výše vkladu) a proto se vyplatí porovnat všechny nabídky.

Opravdu je to tak jednoduché? Tak proč na binárních opcích nevydělává každý?

Princip, na kterém binární opce fungují, je skutečně velmi snadný. Nicméně není jednoduché předpovědět, jakým směrem se bude ubírat cena vybrané opce. Je to jako hrát poker – pravidla se naučí každý, ale vyhrávat málokdo. Neobejdete se bez znalosti konkrétního trhu – zkušení obchodníci využívají technické a fundamentální analýzy.

Nezapomeňte, že jde o investici, která je spojena s rizikem ztráty vkladu a jako taková rozhodně není pro každého. Důrazně doporučujeme vyzkoušet demo účet s virtuálním vkladem ještě předtím, než se pustíte do investování „na ostro“.

Spoustu dalších informací o binárních opcích najdete na tématickém portálu BinarniOpce.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *