Studium MBA vám v kariéře pomůže

Studium MBA vám v kariéře pomůže

Větší možnosti, lepší plat, vyšší pozice, vlastní firma, to vše patří v pracovním životě ke snům mnoha lidí. K tomu kromě praxe je potřeba i odpovídající vzdělání. Titul MBA vám v kariéře výrazně pomůže.

Pokouší se o vás při představě dalšího studia mrákoty? V duchu se vzdáváte všech volných víkendů s rodinou a přáteli, vidíte se, jak každou volnou chvilku trávíte nad skripty a o vašem životě rozhoduje rozvrh přednášek a prezentací? U MBA se ničeho podobného obávat nemusíte. Studium MBA trvá jeden rok, je kompletně v češtině a téměř celé probíhá online, takže můžete studovat v době, která vám vyhovuje. I na služební cestě, na dovolené nebo v polední pauze. Prezenční část probíhá 4x do roka, vždy v sobotu. Nemusíte tak nijak omezit svou práci ani obětovat víkendy. Po úspěšném dokončení studia si budete moci ke jménu přidat mezinárodně uznávaný titul MBA (Master of Business Administration). Studovat na European School of Business & Management můžete začít kdykoli a vybrat si z 22 specializací s různým zaměřením tu, která pro váš profesní život bude největším přínosem.

Už během studia můžete využívat získané informace a znalosti ve své práci, protože výuka je zaměřená na propojení teorie a praxe. Tým lektorů tvoří profesionálové, kteří jsou často sami na vysokých manažerských pozicích a všechny problémy i situace znají ze svých firem, nejen ze stránek učebnic. Během studia budete řešit reálné problémy reálných firem, hledat a učit se správná řešení. Studium je přínosem pro manažery a vedoucí pracovníky, podnikatele a to i ty budoucí a každého, kdo se chce ve své kariéře posunout dál. Podle průzkumů 87 % absolventů – zaměstnanců zlepšilo či posílilo svou pozici ve firmě díky získání titulu MBA a 93 % absolventů – podnikatelů už během studia rozšířilo své podnikání a navýšili obrat. K začátku studia není potřeba skládat přijímací zkoušky, je nutné jen vyplnit online přihlášku ke studiu.

Investice do sebe a svého vzdělání patří mezi ty nejlepší a samozřejmě i nejvýhodnější. Není co ztratit, zato získat můžete lepší pozici, plat i nové místo.

Publikováno: 10. 04. 2021

Kategorie: Vzdělání

Autor: Adam