Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

Vydělávejte z domova na cizích kvalitních službách!

Láká vás možnost pěkného přivýdělku z pohodlí domova? Případně – pokud již z domova pracujete, nechtěli byste své příjmy zvýšit? Způsobů, jak toho dosáhnout, je skutečně velmi mnoho a dnes se zaměříme na ten, který se v současnosti těší zdaleka největší popularitě. Přestaňte už konečně sedat na lep podvodníkům a začněte dělat něco, co vám bude vydělávat, ale i bavit. Nemáte-li dostatečný kapitál na realizaci e-shopu nebo poskytování služeb, nevadí. Vydělávat se totiž dá i na umění druhých. Ne, skutečně vás nechceme navádět k plagiátorství nebo jiné činnosti na hranici zákona. Podíváme se na zoubek novému partnerskému programu od Coolhousing.net.

O službách, které nabízí jeden z nejoblíbenějších českých server a cloud providerů, společnost Collhousing.net, jsme vás již informovali v minulosti. O jejich parametrech a kvalitách se však dnes rozepisovat nebudeme – ty si ostatně můžete vyzkoušet sami. Zaujal nás nově spuštěný affiliate program, kterého se může zúčastnit úplně každý.

Princip je jednoduchý a tkví v propagaci služeb od Cooolhosing.net. Stačí, když na své webové stránky umístíte reklamní banner, případně jiný prvek se speciálním odkazem a vyčkáte, až přes něj některý z uživatelů uskuteční obchod. V tom momentě získáváte provizi ve výši 3 % z celého nákupu za první platební období.

Možná máte pochybnosti o tom, zda bude provize z nákupu přiznána zrovna vám. Můžete být v klidu, Coolhousing využívá prověřený program Post Affiliate Pro. Fakt, že uživatel nenakoupí přímo po vstupu z vašeho speciálního odkazu také nehraje roli. Platnost cookie je 30 dní a právě po tuto dobu vám bude připsána případná provize.

Minimální výše výplaty činí 500 korun a dostanete ji jednoduše na PayPal (účet je zcela zdarma a pro jeho založení budete potřebovat pouze e-mailovou adresu). Peníze z PayPalu lze samozřejmě převádět na běžný účet.

Způsobů, jak se skrze provizní systém propracovat ke vysokému výdělku, je mnoho. Máte-li webové stránky s IT tématikou, pravděpodobně se vám podaří mnohem větší konverze než na webu určeném ženám. Vydělávat však můžete i v případě, že žádné webovky nemáte. Efektivním řešením může být PPC reklama, díky které se lze často dopracovat k mnohem vyšším ziskům než z klasických bannerů nebo odkazů v textech. Coolhousing.net vám dává možnost a je jen na vás, jak se ji chopíte. Do partnerského programu se můžete registrovat přímo na webu coolhousing.net.