Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Svěřte čištění kanalizace profesionálům

Kanalizační a odpadní systém patří mezi nejdůležitější součásti infrastruktury, ale jeho důležitost si uvědomíme až v momentě, kdy přestane plnit svou funkci. Ucpaný odpad, špinavá voda přetékající z umyvadla či vany, WC, které nelze spláchnout – a to je jen malý výčet katastrof, které se čas od času přihodí každému. Jenomže jak je řešit a na koho se obrátit? Nechcete-li čekat déle, než doopravdy musíte, spolehněte se na malou privátní firmu AQUA SERVIS, která v Praze a ve středních Čechách působí již dvacet let.

AQUA SERVIS je k dispozici nonstop a skutečně nezáleží na tom, jestli zavoláte dopoledne, nebo o půlnoci. Profesionálové s letitými zkušenostmi moc dobře vědí, jak mohou být problémy s nefunkčním odpadem nepříjemné a podají vám pomocnou ruku vždy, když to budete potřebovat.

Tím ovšem rozsah služeb teprve začíná – na AQUA SERVIS se můžete obrátit také ohledně čištění kanalizace, kterou provedou zkušení pracovníci vybavení moderní mobilní technikou. Poradí si s drobnými závadami v domácnostech, ale také veřejných budovách či institucích. Jejich přístup je komplexní a nejenže odstraní závadu, ale navíc posoudí i aktuální stav kanalizace a v případě potřeby navrhnou další postup.

AQUA SERVIS provádí čištění vertikální i ležaté kanalizace, zajišťuje opravy a revize. S ucpanými stoupačkami si hravě poradí motorové péro Rowo, které vyfrézuje veškeré mineralizované nánosy. Ležatá kanalizace se čistí vysokotlakou soustavou, ze které tryská proud pod tlakem až 220 barů a rychlosti 175 litrů za minutu. Tlak vody snadno uvolní jakékoliv nánosy usazenin a ve finále je provedena kontrola kamerou. Další informace ohledně čištění odpadu najdete na www.cisteni-odpadu.cz.