Podpora samospráv během korona krize: CAD programy zdarma

Podpora samospráv během korona krize: CAD programy zdarma

Pomoci může v těchto krizových korona časech každý. Různými způsoby. Zpřístupnit momentálně hůře dostupné produkty či služby a zároveň tak pomoci také svému obchodu.

Společnost GS Soft se rozhodla poskytnout městům a obcím CAD programy zdarma. Jak to celé funguje a jaké jsou možnosti?

Krizová situace si žádá krizové řešení

Výpadky z podílových daní způsobily, že samosprávy si toho mohli dovolit méně a méně. Utahování opasků se projevuje také v poptávce a nákupu CAD licencí. Jestliže program na technické kreslení je pro samosprávy nevyhnutelností při plánování a schvalování výstavby, vypracování projektů či zabezpečování údržby obce, žádá si to vstřícný krok, který prospěje oběma stranám. Padla otázka, jakými způsoby zpřístupnit službu této široké cílové skupině.

Protože GstarCAD je plnohodnotnou náhradou klasik AutoCAD a AutoCAD LT, které už v současnosti nenabízí trvalé licence, je pro uživatele stále lákavější. A kromě toho, že celkově je pro vás ekonomičtější, momentálně ho umíte získat pro samosprávy s výhodnou slevou nebo na nějakou dobu zcela zdarma!

Města a obce mají dvě možnosti

  • využít aktuální slevu na trvalou licenci pro 2D CAD programy GstarCAD Standard, GstarCAD Professional a profesionální nadstavbu CADprofi (momentálně je to jarní akce s platností do konce června 2021),

  • získat GstarCAD na jeden rok zdarma i s bezplatným pluginem BIMtech Tools s přístupem do ,,online katastrální mapy”.

Nabídku bezplatné licence už využili desítky českých a slovenských měst a obcí pro potřeby zaměstnanců samospráv. Žádost o bezplatnou licenci si můžete jednoduše podat na tomto linku.

Publikováno: 03. 06. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam