Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Tantra – královna masáží

Také si čas od času připadáte, jako by vás přejel parní válec? Jste bez energie, jste pod tlakem a nebo vám jednoduše chybí doteky a pohlazení od spřízněné duše? Hoďte alespoň na chvíli všechno za hlavu a vydejte se vstříc novým zážitkům prostřednictvím tantra masáže. Ta představuje ideální prostředek k dlouhodobé relaxaci těla i duše a pomůže vám najít a milovat sama sebe.

Tantra není erotická masáž

Tantra masáže může v člověku neznalém vzbuzovat mírné rozpaky. Pravdou je, že je tato forma relaxace často spojována či zaměňována s erotickou masáží. Podstata tantry je však diametrálně odlišná. Vychází ze starého hinduistického učení, které bere sexualitu jako přirozenou a velmi důležitou součást našich životů. Tantra však nespočívá ve vyvrcholení, ale naopak v nalezení vyššího uspokojení. Nezřídka se stává, že se klient během masáže vzruší. Je to přirozené a není se za co stydět. Pro maséra je alespoň na několik desítek minut či hodin jediným středobodem světa a snaží se mu odevzdat veškerou lásku.

Krůček od absolutního štěstí

Individuální přístup je na tantře velmi důležitý, stejně jako důvěra klienta k masérovi, který se ho jemně dotýká a hladí. I bez nadsázky se dá říct, že pokud jednou tantru okusíte, již nikdy se ji nevzdáte. Po každé seanci se totiž budete cítit mnohem šťastnější a zase o kus dál k absolutní spokojenosti. Tantra masáže můžete absolvovat i v páru a posílit tak blízké pouto mezi vámi a partnerem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *