Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Tantra – královna masáží

Také si čas od času připadáte, jako by vás přejel parní válec? Jste bez energie, jste pod tlakem a nebo vám jednoduše chybí doteky a pohlazení od spřízněné duše? Hoďte alespoň na chvíli všechno za hlavu a vydejte se vstříc novým zážitkům prostřednictvím tantra masáže. Ta představuje ideální prostředek k dlouhodobé relaxaci těla i duše a pomůže vám najít a milovat sama sebe.

Tantra není erotická masáž

Tantra masáže může v člověku neznalém vzbuzovat mírné rozpaky. Pravdou je, že je tato forma relaxace často spojována či zaměňována s erotickou masáží. Podstata tantry je však diametrálně odlišná. Vychází ze starého hinduistického učení, které bere sexualitu jako přirozenou a velmi důležitou součást našich životů. Tantra však nespočívá ve vyvrcholení, ale naopak v nalezení vyššího uspokojení. Nezřídka se stává, že se klient během masáže vzruší. Je to přirozené a není se za co stydět. Pro maséra je alespoň na několik desítek minut či hodin jediným středobodem světa a snaží se mu odevzdat veškerou lásku.

Krůček od absolutního štěstí

Individuální přístup je na tantře velmi důležitý, stejně jako důvěra klienta k masérovi, který se ho jemně dotýká a hladí. I bez nadsázky se dá říct, že pokud jednou tantru okusíte, již nikdy se ji nevzdáte. Po každé seanci se totiž budete cítit mnohem šťastnější a zase o kus dál k absolutní spokojenosti. Tantra masáže můžete absolvovat i v páru a posílit tak blízké pouto mezi vámi a partnerem.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *