Techseal: Spolehlivý dodavatel průmyslového těsnění. A nejen to!

Techseal: Spolehlivý dodavatel průmyslového těsnění. A nejen to!

Kde jinde sehnat kvalitní a přitom levná ložiska, řemeny, průmyslová těsnění, gufera a související sortiment než u odborníků? Hledáte-li nového dodavatele, zaostřete na nabídku společnosti Techseal, která se na prodej výše zmíněného zboží specializuje již od roku 2006. Firmu založili odborníci, kteří se v oboru utěsňování pohybují po většinu profesního života. Jejich zkušenosti můžete zúročit i vy.

Proč jsme nakupovali u Techseal?

V případě, že vás zklamal přístup nebo cenová politika bývalého dodavatele, není na co čekat. Pražská firma Techseal nabízí komplexní portfolio zboží v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality. A je jen na vás, jestli zavítáte do kamenné prodejny ve Štěrboholech nebo nakoupíte z pohodlí domova v e-shopu Techseal. Pro mimopražské zákazníky je samozřejmě příjemnější druhá varianta. Nakupování v e-shopu je rychlé a intuitivní. A přihlásíte-li se k odběru newsletteru, obdržíte upozornění na nové zboží a akční ceny jako první. Samozřejmostí je i ochotná zákaznická podpora, která vám ráda poradí ohledně výběru – stačí ji kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. Ale co když potřebujete zboží v co nejkratším čase a nemáte cestu do kamenné prodejny? Vzhledem ke krátké dodací lhůtě budete spokojení i v tomto ohledu. Techseal expeduje zboží do tří dnů a to, které není skladem do týdně. Většina zboží je samozřejmě neustále dostupná.

Jaké zboží na vás čeká v nabídce?

Na závěr se vrátíme k samotnému sortimentu, který jsme nakousli v úvodu. V nabídce najdete průmyslová těsnění, lepidla (např. lepidla Loctite), čističe a tmely, maziva, manžety, kroužky (O, V a X), kompakty a omegaty, ložiska a gufera. Na společnost Techseal se zároveň můžete obrátit také v souvislosti se službami jako utahování nebo utěsnění za provozu, měření pootočení utahovaných šroubů, přestavby armatur, seřizování a školení. Další informace najdete na www.techseal.cz.

Publikováno: 14. 07. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Adam