Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Testujeme: robotická sekačka Honda Miimo

Moderní technologie nám usnadňují život – a ne, že ne. Určitě jich máte v domácnosti nespočet a nedáte na ně dopustit. Na chvíli však zapomeňte na všechna chytrá zařízení, která se starají o vaši zábavu a pohlédněte z okna na zahradu. Neříká si trávník o častější sekání? Jenomže komu by se chtělo, ztrácet tolik času, když je tolik lepších aktivit… Naštěstí je tu pomocník, kterému nevadí ani sekání v noci. Obejde se bez vaší asistence a udrží váš zelený koberec v perfektním stavu. Seznamte se s robotickou sekačkou Honda Miimo!

Honda patří v segmentu zahradní techniky k absolutní špičce a nejinak je tomu i v případě automatické a programovatelné sekačky Miimo. Představte si, že už nikdy nebudete muset sekat trávník a z vaší zahrady se přesto nestane džungle. Taková nabídka se neodmítá!

Ale k věci, co si vůbec představit pod pojmem robotická sekačka – a má něco společného s populárním robotickým vysavačem? Na první pohled vysavač skutečně připomíná a v podstatě funguje na podobném principu.

Honda Miimo je extrémně tichý pracant, takže ho můžete poslat na šichtu i v noci, aniž by zbytečně budil rozruch a rušil sousedy. Odolné šasi nerozhodí vlhkost, silný vítr ani jiné rozmary matičky přírody. Na jedno nabití přitom vydrží až 90 minut v provozu. Co pak? Sekačka se sama odjede nabít do doku… Výsledkem je rovnoměrně posekaný trávník.

Nevycházíte z údivu? V tom případě pokračujeme dále. Automatická sekačka je natolik chytrá, že se pohybuje pouze ve vymezeném prostoru (ohraničení provedete drátkem skrytým pod zemí), takže se nestane, že by opustila zahradu a zamířila k sousedům nebo na ulici. Při kontaktu s překážkou se zastaví, nůž přestane rotovat a nedojde k destrukci záhonku či ke zranění osoby nebo zvířete. Jinými slovy, Miimo je naprosto bezpečný přístroj.

Co se týče praktického využití, robotická sekačka je ideální pro sekání méně zarostlých a menších ploch. Poradí si i se šikminami a mírně kopcovitým terénem, nicméně do rozlehlých a zarostlejších zahrad je vhodnější klasická sekačka.

Majitele chytrých telefonů jistě potěší i to, že mohou robotickou sekačku od Hondy ovládat pomocí speciální aplikace. Nedílnou součástí přístroje je i alarm s pinem a GPS signálem. Další informace najdete na www.honda-miimo.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.