Top 5 adrenalinových zážitků, které můžete věnovat jako dárek

Top 5 adrenalinových zážitků, které můžete věnovat jako dárek

Chcete potěšit své blízké úžasným dárkem, ale došla vám inspirace? Rádi byste jim věnovali něco neobvyklého? Dárek, který nezaloží někam do krabice mezi ostatní nepotřebné věci, ale naopak jim do jisté míry změní život? Zanevřete pro jednou na hmotné statky a darujte jim něco, o čem celý život tajně sní – originální adrenalinový zážitek, na který hned tak nezapomenou. Pro jistotu jsme pro vás sestavili žebříček těch nejoblíbenějších. Tady je máte!

Jízda Hummerem

Každý správný chlap by měl alespoň jednou pocítit, jaké to je řídit legendární off-road, který se vyvinul z vojenského vozidla Humvee. Nezničitelné vozidlo se sice již dva roky nevyrábí, ale přesto je jízda Hummerem jedním z nejintenzivnějších motoristických a adrenalinových zážitků vůbec.

Bungee jumping

Koho by nezajímalo, jaké to je skočit z mostu a alespoň na chvíli zažít volný pád? Bungee jumping představuje jediný bezpečný způsob, jak to zjistit. Minimálně od doby, co jeden známý bavič skočil na poněkud delším laně.

Tandemový seskok

Bereme zpátky, bungee jumping není jediný bezpečný způsob, jak zažít volný pár – další možností je tandemový seskok se zkušeným instruktorem. A i přesto, že není důvod k obavám, účastníkům seskoku stříká adrenalin z uší ještě několik týdnů poté, co přistanou zpátky na zem.

Let balónem

Ve vzduchu ještě na chvíli zůstaneme, i let balónem patří mezi oblíbené adrenalinové zážitky. Tedy pardon – relaxační zážitky. Není nic uvolňujícího, než pohled z ptačí perspektivy na místa, která znáte jen z pozice pozemšťana. Adrenalin přichází jen tehdy, když začne docházet plyn. Ale to se samozřejmě nikdy nestane. Nebo snad ano?

Plavba lodí

Zážitky ve vzduchu necháme ty tam a přesuneme se na širé moře. Nebo alespoň na řeku či přehradu – i tam je totiž možná plavba lodí a ač to tak na první pohled nevypadá, taková jízda motorovým člunem si v ničem nezadá s ostatními adrenalinovými zážitky. Rychlost kolem 100 km/hod totiž v obratném člunu působí na lidskou psychiku úplně jinak, než v uzavřeném voze na dálnici.

Všechny výše uvedené adrenalinové zážitky můžete objednat v e-shopu adrop.cz, kde mimo jiné najdete i celou řadu neméně zajímavých pobytů a kurzů. Je opravdu z čeho vybírat a pokud zrovna nesháníte originální dárek, udělejte radost sami sobě.