Jak vybrat nejlepší půjčku? Pomůže vám srovnávač

Jak vybrat nejlepší půjčku? Pomůže vám srovnávač

Dostali jste se do tíživé finanční situace a nevíte, jak ji efektivně vyřešit? Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo vám může bezúročně půjčit, využijte toho. V opačném případě zvažte, zda skutečně neexistuje jiná možnost než půjčka. Dojdete-li k závěru, že problémy zažehnáte pouze úvěrem, buďte při výběru pozorní a zvolte produkt, který odpovídá vašim potřebám a možnostem.

Měli byste se půjček bát?

Zatímco v minulých letech byli spotřebitelé nahánění úvěrovými predátory, podvodníky a lichváři, nyní je stav na půjčkovém trhu úplně jiný. Nový zákon o půjčkách hraje ku prospěchu spotřebitelům a odfiltroval všechny nesolidní subjekty. Online půjčky jsou přehlednější, výhodnější a pod dohledem ČNB. Přesto byste se neměli s výběrem půjčky unáhlit. Spoustu práce vám ušetří nezávislé srovnání půjček, které najdete na serveru www.pujckyporovnani.cz. Nabídka čítá bankovní a nebankovní půjčky od všech solidních poskytovatelů – vše přehledně na jednom místě a s možností bezplatné kalkulace.

Jaký úvěr je pro vás ten správný?

Stačí vám menší částka, kterou vrátíte věřiteli jednorázově? Pak se zaměřte na tzv. mikropůjčky neboli půjčky před výplatou. Příkladem takového produktu je MoneyNow! půjčka ve výši od 1 do 12 tisíc korun a splatností 1 až 30 dní. K výhodám těchto půjček obecně patří rychlé vyřízení bez nutnosti doložení příjmu. Společnosti poskytující tyto typy půjček obvykle neprověřují registry dlužníků – šanci tak mají i lidé s negativním záznamem. Chcete-li si půjčit větší částku, ale máte potíže s doložením výše příjmu, mohl by se vám líbit úvěr od Acema Credit ve výši od 100 tisíc do 5 milionů korun. Jedná se o úvěr se zajištěním nemovitostí pro zájemce, kteří neuspěli se žádostí v bance. Poskytovatel neřeší bonitu ani registry. Máte úplně jiné představy o půjčce? Prohlédněte si všechny produkty v tabulce na srovnávacím serveru a vyberte si.

Publikováno: 28. 05. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: nezávislé srovnání půjček | srovnání půjček