TOP rekvizity pro dokonalou svatební fotku

TOP rekvizity pro dokonalou svatební fotku

Svatební fotografie patří k věcem, na kterých byste rozhodně neměli šetřit, ať už je váš rozpočet „osekaný“ jakkoli. I vy přece chcete mít na tento den D ty nejkrásnější vzpomínky a jedinečné fotky vám k tomu pomohou. Svěřte proto jejich tvorbu do rukou opravdových profesionálů a při focení využijte ty správné rekvizity.

Vsaďte na přírodu

Vsaďte na zajímavé venkovní prostory. Pokud se totiž rozhodnete při focení využívat jen interiér, o hodně se ochudíte. Příroda toho má hodně co nabídnout a sama o sobě představuje tu nejkrásnější kulisu, ať už se jedná o rozkvetlou zahradu, louku nebo park. Hodláte-li však běhat po lese nebo dokonce lézt někde po skalách, vyberte si na to vhodné svatební šaty. V salonech a půjčovnách se poohlédněte po kouscích, které nejen krásně vypadají, ale poskytují i patřičné pohodlí. Tedy žádný upnutý korzet nebo těžká sukně, ale spíš odlehčené modely či krátké svatební šaty.

Zakomponujte svoje záliby

Fotografie by měly odrážet váš charakter a vaše záliby. Miluje váš nastávající rychlou jízdu? Pak se společně vyfoťte na motorce – silný, drsný stroj, na kterém sedí váš milý oděný do pánského svatebního obleku, vytváří dokonalý kontrast s něžnou romantickou nevěstou. Nebo se ráda proháníte na koni? Pak se vyhoupněte do sedla rovnou ve svatebních šatech. Nebo s partnerem patříte mezi vášnivé cyklisty? Vyfoťte se vtipně a stylově s vintage kolem nebo dvojkolem. A když se všechno nepovede na jedničku? Nevadí, dnes namísto strojenosti a aranžovanosti „letí“ spontánnost a přirozenost.

Využijte zajímavé doplňky

Vypomoci si můžete i různými originálními doplňky. Při svatebním focení skvěle fungují třeba různé rámy a rámečky. Prodávají se na každém rohu za pár korun a přitom udělají velkou parádu, navíc si s nimi ve fotokoutku vyhrají i vaši hosté. Při večerním focení vytvoří krásný efekt prskavky nebo vánoční světýlka a focení v dešti zase zpestří deštník, který představuje jak estetický, tak praktický prvek. Pár kapek vody vám tak rozhodně vadit nebude!

Publikováno: 11. 08. 2020

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam