Reklama

Zážitkové jízdy Tesla

Vyzkoušejte si na vlastní kůži úžasné jízdní vlastnosti vozu Tesla.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

TOP rekvizity pro dokonalou svatební fotku

Svatební fotografie patří k věcem, na kterých byste rozhodně neměli šetřit, ať už je váš rozpočet „osekaný“ jakkoli. I vy přece chcete mít na tento den D ty nejkrásnější vzpomínky a jedinečné fotky vám k tomu pomohou. Svěřte proto jejich tvorbu do rukou opravdových profesionálů a při focení využijte ty správné rekvizity.

Vsaďte na přírodu

Vsaďte na zajímavé venkovní prostory. Pokud se totiž rozhodnete při focení využívat jen interiér, o hodně se ochudíte. Příroda toho má hodně co nabídnout a sama o sobě představuje tu nejkrásnější kulisu, ať už se jedná o rozkvetlou zahradu, louku nebo park. Hodláte-li však běhat po lese nebo dokonce lézt někde po skalách, vyberte si na to vhodné svatební šaty. V salonech a půjčovnách se poohlédněte po kouscích, které nejen krásně vypadají, ale poskytují i patřičné pohodlí. Tedy žádný upnutý korzet nebo těžká sukně, ale spíš odlehčené modely či krátké svatební šaty.

Zakomponujte svoje záliby

Fotografie by měly odrážet váš charakter a vaše záliby. Miluje váš nastávající rychlou jízdu? Pak se společně vyfoťte na motorce – silný, drsný stroj, na kterém sedí váš milý oděný do pánského svatebního obleku, vytváří dokonalý kontrast s něžnou romantickou nevěstou. Nebo se ráda proháníte na koni? Pak se vyhoupněte do sedla rovnou ve svatebních šatech. Nebo s partnerem patříte mezi vášnivé cyklisty? Vyfoťte se vtipně a stylově s vintage kolem nebo dvojkolem. A když se všechno nepovede na jedničku? Nevadí, dnes namísto strojenosti a aranžovanosti „letí“ spontánnost a přirozenost.

Využijte zajímavé doplňky

Vypomoci si můžete i různými originálními doplňky. Při svatebním focení skvěle fungují třeba různé rámy a rámečky. Prodávají se na každém rohu za pár korun a přitom udělají velkou parádu, navíc si s nimi ve fotokoutku vyhrají i vaši hosté. Při večerním focení vytvoří krásný efekt prskavky nebo vánoční světýlka a focení v dešti zase zpestří deštník, který představuje jak estetický, tak praktický prvek. Pár kapek vody vám tak rozhodně vadit nebude!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *