Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zahrada

Trávník potřebuje dostatek vláhy. Tu mu zajistí automatický závlahový systém!

Toužíte po perfektním trávníku, který vám budou všichni sousedé závidět? V tom případě se připravte na spoustu práce – bez pravidelné údržby totiž nikdy dokonalého výsledku nedosáhnete. Zelený koberec vyžaduje sekání, dosévání, hnojení, odstraňování plevele… a v neposlední řadě také zavlažování. Právě na tuto činnost se zaměříme v následujících řádcích.

Zavlažování trávníku je důležitá, leč podceňovaná činnost. Jenomže počasí bývá nevyzpytatelné a rozhodně se nemůžete spoléhat na to, že se příroda postará o pravidelnou dávku vláhy. Ale co když nemáte čas a sílu na to, abyste trávník zalévali klasickým způsobem? Řešení je prosté – pořiďte si automatický závlahový systém.

Automatický závlahový systém ušetří spoustu vašeho času, ale také peněz – zavlažování totiž probíhá mnohem efektivněji. Zároveň se nemusíte bát toho, že po několika dnech vaší nepřítomnosti bude trávník vyschlý (např. po příjezdu z dovolené apod.).

Zavlažování si můžete nainstalovat i svépomocí, ale otázkou je, jestli dokážete systém zprovoznit tak, aby byl stoprocentně efektivní. Instalace není jednoduchá a záleží na správně vypracovaném návrhu. Vzhledem k tomu, že naprostá většina komponentů leží pod zemí, je náprava chybné instalace problémová.

5 důvodů, proč si pořídit závlahový systém

  1. rovnoměrné zavlažování
  2. nastavení přesné doby spuštění
  3. naprostá bezobslužnost, o servis závlahového systému se stará dodavatel
  4. v době deště/dostatku vláhy se systém neaktivuje
  5. je uložen pod zemí a v době neaktivity není vidět

Na koho se obrátit?

Chcete-li se případným komplikacím vyhnout, obraťte se na profesionály ze společnosti Zahrady Bula. Zkušení pracovníci absolvují pravidelná školení a disponují pokročilými znalostmi ohledně pokládky potrubí, elektrického zapojení a spouštění systému. Zároveň dostanete tříletou záruku na správné fungování. Další informace najdete na www.zahrady-bula.cz.

 

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *