Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zahrada

Trávník potřebuje dostatek vláhy. Tu mu zajistí automatický závlahový systém!

Toužíte po perfektním trávníku, který vám budou všichni sousedé závidět? V tom případě se připravte na spoustu práce – bez pravidelné údržby totiž nikdy dokonalého výsledku nedosáhnete. Zelený koberec vyžaduje sekání, dosévání, hnojení, odstraňování plevele… a v neposlední řadě také zavlažování. Právě na tuto činnost se zaměříme v následujících řádcích.

Zavlažování trávníku je důležitá, leč podceňovaná činnost. Jenomže počasí bývá nevyzpytatelné a rozhodně se nemůžete spoléhat na to, že se příroda postará o pravidelnou dávku vláhy. Ale co když nemáte čas a sílu na to, abyste trávník zalévali klasickým způsobem? Řešení je prosté – pořiďte si automatický závlahový systém.

Automatický závlahový systém ušetří spoustu vašeho času, ale také peněz – zavlažování totiž probíhá mnohem efektivněji. Zároveň se nemusíte bát toho, že po několika dnech vaší nepřítomnosti bude trávník vyschlý (např. po příjezdu z dovolené apod.).

Zavlažování si můžete nainstalovat i svépomocí, ale otázkou je, jestli dokážete systém zprovoznit tak, aby byl stoprocentně efektivní. Instalace není jednoduchá a záleží na správně vypracovaném návrhu. Vzhledem k tomu, že naprostá většina komponentů leží pod zemí, je náprava chybné instalace problémová.

5 důvodů, proč si pořídit závlahový systém

  1. rovnoměrné zavlažování
  2. nastavení přesné doby spuštění
  3. naprostá bezobslužnost, o servis závlahového systému se stará dodavatel
  4. v době deště/dostatku vláhy se systém neaktivuje
  5. je uložen pod zemí a v době neaktivity není vidět

Na koho se obrátit?

Chcete-li se případným komplikacím vyhnout, obraťte se na profesionály ze společnosti Zahrady Bula. Zkušení pracovníci absolvují pravidelná školení a disponují pokročilými znalostmi ohledně pokládky potrubí, elektrického zapojení a spouštění systému. Zároveň dostanete tříletou záruku na správné fungování. Další informace najdete na www.zahrady-bula.cz.

 

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *