TrhPoptávek.cz - místo, které usnadňuje život poptávajícím a dodavatelům

TrhPoptávek.cz - místo, které usnadňuje život poptávajícím a dodavatelům

O tom, že nám internet usnadňuje život, pochybuje málokdo. Můžeme díky němu komunikovat s lidmi na druhé straně světa, veřejně publikovat své názory na dění kolem sebe, nakupovat a v neposlední řadě také hledat zajímavé produkty a služby. K tomu poslednímu nám může pomoci portál TrhPoptavek.cz, který slouží jako zprostředkovatel mezi poptávajícími a dodavateli. Jak celý systém funguje a v čem by mohl být zajímavý i pro vás?

Poptáváte službu nebo produkt?

Mezi největší výhody bezesporu patří možnost zadání bezplatné poptávky. Na rozdíl od mnoha konkurenčních služeb zde může zadavatel vložit neomezené množství poptávek a to samozřejmě bez závazku výběru jakékoliv z nabízených služeb. Může tedy dostat i několik desítek nabídek, ale je pouze na něm, zda zareaguje. Poptávkou tedy skutečně nic neriskujete a naopak můžete jen získat. Celý proces výrazně urychluje fakt, že systém automaticky zasílá poptávky dodavatelům, kteří mají nastavený odběr z dané kategorie. Vaše poptávka se tak velmi rychle dostane do správných rukou. Kromě toho se objeví i ve veřejně přístupném přehledu poptávek, který si mohou dodavatelé kdykoliv prohlédnout. Nezáleží na tom, zda poptáváte úklidové služby, pronájem bytu nebo levnou dovolenou. Záběr portálu TrhPoptavek.cz je natolik pestrý, že si přijdete na své i vy.

Jste dodavatel?

Hledáte nové zákazníky a chcete, aby vám někdo poptávky servíroval jako na stříbrném podnosu a to zcela zdarma? Po registraci budete bezplatně zapsáni do katalogu řemesel a s každou poptávkou dostanete přímý kontakt na zákazníka. Portál umožňuje odběr vybraných poptávek na mail a to bez nároku na provizi. Ať už se je vaší činností prodej nářadí nebo prodej bytů bez realitky, systém vás upozorní pouze na poptávky, které vás skutečně zajímají a ušetří vám tak spoustu času. Další výhodou registrace je i podrobná statistika poptávek, která vám je neustále k dispozici V současné době je na webu registrováno více než 140 tisíc aktivních subjektů, přičemž se jedná pouze o ověřené firmy a řemeslníky, u kterých byla ověřena jejich způsobilost. Začněte unikátní službu využívat i vy a připojte se ke spokojeným uživatelům, kteří na výhody služby nedají dopustit . S Trhem Poptávek můžete jen získat.

Publikováno: 18. 01. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: poptávka | poptávky | poptavky zdarma | trhpoptavek.cz