Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Recenze: Seriálový maniak nejsem, ale tričko s Benderem jsem mít musel

Máte rádi stylové hadříky? Jsem na tom stejně a posledních deset let nakupuji převážně přes internet. Nemám rád celoodpolední pochůzky v nákupních centrech a na e-shopech mi navíc imponuje bohatší nabídka. Nic proti kamenným prodejnám, ale ve virtuálních regálech seženu i to, co offline prodejci nikdy mít nebudou. Ale dost filosofování. Rád bych se podělil o své zkušenosti se zavedeným e-shopem, který nabízí trička se seriálovými motivy.

Nepatřím mezi skalní fanoušky seriálů a ani mezi geeky, kteří si potrpí na originální motivy a na trickazeserialu.cz jsem zavítal náhodou. Zkrátka a dobře mám rád pěkné věci a jakmile zjistím, že šatník zeje prázdnotou, uvařím si kafe a brouzdám po e-shopech.

O existenci zmíněného e-shopu jsem sice věděl z dřívějška, ale tentokrát mě na něj nasměroval strýček Google. Zmínil jsem, že sice nejsem seriálový fanda (nicméně na některé seriály se čas od času rád podívám), ale jeden seriál mezi mé „srdcovky“ přeci jen patří. Futuramu, kterou vytvořil legendární Matt Groening a jeho kolega David X. Cohen snad představovat nemusím. V souvislosti s Futuramou se vám stoprocentně vybaví obhroublý robot Bender Bending Rodriguez. A právě toho, jakožto hrdinu z mého mládí, jsem se rozhodl nosit na tričku.

Tričko s Benderem mě upoutalo na první pohled a vzhledem k tomu, že prodejce momentálně nabízí slevu 15 % na celý sortiment, nebylo cesty zpět. Bender putoval do nákupního košíku a v e-mailové schránce se obratem objevilo potvrzení objednávky. Objednával jsem v pátek 10.1. a tričko mělo podle všeho dorazit 15.1.

První příjemné zjištění bylo, že zboží dorazí o den dříve (tedy v úterý 14.1. namísto středy 15.1.). Můj dobrý pocit z nákupu však pokračoval i nadále. Po rozbalení balíčku jsem vytáhl tričko, jehož kvalita předčila mé očekávání. Jasně, v popisku zboží sice zmínka o gramáži je, ale protože jsem se už v minulosti několikrát spálil, měl jsem jisté pochybnosti. Prodejce byl ovšem nekompromisní a mé dosavadní představy o (ne)kvalitě tohoto typu triček zcela vyvrátil. Perfektní gramáž, pohodlný střih a velmi velmi pěkný potisk – myslím, že není třeba rozpitvávat.

Velmi dobrá zkušenost s e-shopem trickazeserialu.cz mě přinutila, abych se do virtuálních regálů kouknul ještě jednou. A přestože je v nich většina triček se seriálovými motivy (Dexter, Doctor Who, Game of thrones, How I met your mother, Lost, Walking Dead… uff a spousta dalších známých seriálů), nechybí ani sekce pro ajťáky a geeky a vtipná trička. Něco mi říká, že mi DPD brzy přiveze další balíček 🙂

Resumé – za mě má e-shop trickazeserialu.cz plný počet bodů. Bohatý výběr motivů, vysoká kvalita zboží a rychlost dodání mě opět přesvědčily o tom, že k nákupu v kamenných obchodech opravdu není důvod.

Bender 2