Tvorba e-learningových kurzů na míru: Cesta k levnějšímu a efektivnějšímu školení zaměstnanců

Tvorba e-learningových kurzů na míru: Cesta k levnějšímu a efektivnějšímu školení zaměstnanců

Chcete být krok napřed před konkurencí? V tom případě byste neměli podceňovat vzdělávání svých zaměstnanců. Pro spoustu menších a středně velkých firem je bohužel pořádání školení a kurzů finančně nákladné, nicméně existuje efektivní řešení, jak náklady optimalizovat a zároveň ušetřit spoustu času. Trendem posledních let je e-learning, tedy školení probíhající online. Hledáte-li způsob, jak zaškolit takřka libovolný počet zaměstnanců s vynaložením co nejnižších nákladů, právě jste ho našli.

Proč začít využívat e-learning?

Klasické kurzy a školení nejsou nejlevnější a navíc s nimi často souvisí nutnost dojíždění. Tak proč nevyzkoušet e-learning, novou metodu, na kterou nedá dopustit spousta špičkových manažerů? Vaši zaměstnanci se budou moct vzdělávat z pohodlí domova (či z jiného místa, kde mají přístup na internet) a to kdykoliv. Vzdělávání prostřednictvím e-learningu je cenově dostupné a v neposlední řadě i mnohem příjemnější – účastníci nejsou vystaveni stresu a naopak se učí efektivní a zábavnější formou.

MotivP pro vás vytvoří virtuální kurzy na míru

Ale na koho se obrátit? Třeba na brněnskou společnost MotivP, pro kterou je tvorba e-learningu každodenní rutinou. Přední poradenská společnost má vynikající renomé, a to nejen díky svému zakladateli – respektovanému odborníkovi na psychologii práce Františku Hroníkovi. MotivP pro vás vytvoří e-learningová školení na libovolné téma. Společnost disponuje vlastním televizním studiem a kurzy moderují profesionální moderátoři a herci. Výsledek stojí za to – špičkový audiovizuální materiál doplněný powerpointovou prezentací, který si mohou vaši zaměstnanci přehrávat dle libosti přímo v rozhraní webu MotivP.com. Žádný speciální hardware a software nebudou potřebovat. Tak co vy na to? Necháte si vytvořit e-learningový kurz na míru, případně si vyberete z již hotových virtuálních kurzů? Virtuální kurzy mají co nabídnout a jakmile je jednou vyzkoušíte, nadobro zapomenete na zastaralé metody školení zaměstnanců. MotivP reaguje na potřeby klientů velmi rychle a vlastní kurz na míru budete mít k dispozici již do tří dnů od objednávky. Další informace najdete na www.motivp.com.

Publikováno: 03. 02. 2015

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: e-learning. elearning na míru | tvorba e-learningu