Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Slevy

Ušetřete za nákup kosmetiky, zdravotních produktů a potravinových doplňků!

Statistiky hovoří jasně – na internetu nakupujeme rok od roku více a přestože hraje prim oblečení a elektronika, nezaostává ani jiný sortiment. Hojně nakupujeme i kosmetiku, potravinové doplňky a další produkty, které nějakým způsobem souvisí se zdravím. Patříte-li mezi věrné zákazníky internetových prodejců i vy, máme pro vás tip, jak ušetřit. A pokud jste si zatím nákupy zmíněného zboží odpírali, možná vás přesvědčíme, abyste je z pohodlí domova začali nakupovat také. Kromě zmíněného komfortu vás může oslovit i cena, která je na internetu výrazně nižší. Díky službě Plná peněženka navíc získáte určitý obnos zpět.

Internetových obchodů s kvalitní kosmetikou je spousta. Za zmínku stojí třeba parfemy.cz nebo e-shop se speciálními konopnými produkty konopnyshop.cz. Zmíněné zdravotní produkty zase nakoupíte na prozdravi.cz. Tyto prověřené prodejce uvádíme pouze jako příklad a pokud budete hledat dále, najdete mnoho dalších míst, kde výhodně nakoupíte. A protože jsme vám slíbili tip na nakupování se slevou, respektive cashbackem, prozradíme vám, kde hledat.

Služba Plná peněženka funguje jako katalog známých i méně známých prodejců, u kterých můžete výrazně ušetřit. Princip je jednoduchý – stačí se bezplatně registrovat na www.plnapenezenka.cz, vybrat si některý z mnoha e-shopů a nakupovat tak, jak jste zvyklí. Rozdíl pocítíte v momentě, kdy se vám na účet vrátí slíbená částka. Ta se pohybuje v řádu několika jednotek, ale často i desítek procent.

Nezáleží na tom, zda se chystáte na nákup kosmetiky, parfémů, léků nebo úplně jiného sortimentu, díky Plné peněžence budete mít slevy z první ruky. V portfoliu obchodů, se kterými služba spolupracuje, nechybí ani největší hráči jako Mall.cz, Astratex.cz, Slevomat.cz či Alza.cz. Cashback, který jste možná využívali v rámci platby kreditní kartou, je zanedbatelný (většinou nepřekročí 2 %), ale ten od Plné peněženky je nesrovnatelně vyšší. Tak na co ještě čekáte? Neutrácejte více než je doopravdy nutné, registrujte se a získáte vstupní bonus 50 Kč!