Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Udělejte si pořádek ve mzdové agendě

Vaše rostoucí firma neustále expanduje a je je na vás, jak se poperete s přibývající administrativou ohledně zpracování mezd. Pokud se papírování vyloženě štítíte, není nic lepšího, než nechat mzdové účetnictví na někom, kdo se může pochlubit více než desetiletou praxí v oboru. Spolehněte se na někoho, kdo se vyzná pomůže vám ušetřit. Najděte si externí společnost, která vám ušetří nejen čas, ale také náklady za vedení interní účtárny. Nebudete muset dělat vůbec nic, dokonce ani řešit zákonné povinnosti, které s vedením mzdové agendy neodmyslitelně souvisí.

 

Vhodným kandidátem je společnost HAKO-MZDY, která na českém trhu působí již od roku 2001. Díky bohatým zkušenostem a profesionálnímu software bude vaše mzdové účetnictví ve správných rukou a mzdy vašich zaměstnanců v nejlepším pořádku. HAKO-MZDY nahradí vaši stávající mzdovou účetní či celou mzdovou účtárnu. Hoďte za hlavu měnící se legislativu a nechte složité věci na někom, kdo se v nich pohybuje jako ryba ve vodě. Účtárna HAKO-MZDY zajišťuje kompletní outsourcing mezd s převzetím odpovědnosti.

 

HAKO-MZDY je tvořena zkušenými odborníky, kteří zajistí vedení mezd a všechny náležitosti, které s ní souvisí. Po výpočtu mezd a odvodů budou automaticky odeslány přehledy i na příslušné úřady. Vám tak odpadá povinnost někam chodit. Obdržíte nejen výplatní pásky, ale také soubory, které budete potřebovat pro vaši finanční účtárnu a to včetně elektronického platebního příkazu. HAKO-MZDY vás bude zastupovat i v případě kontroly či potřeby komunikace se státními orgány. Konec roku je spojen s roční zúčtování daní.

 

I vaše účetnictví může být v pořádku. Ušetřete spoustu času a peněz a vložte mzdovou agendu do rukou HAKO-MZDY. Zařaďte se mezi spokojené klienty, kteří si služby od HAKO-MZDY nemohou vynachválit. Váš byznys bude efektivnější a každý všední den veselejší.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *