Udělejte si z garážových vrat designový doplněk vašeho domu

Udělejte si z garážových vrat designový doplněk vašeho domu

Zkusili jste si někdy spočítat, kolikrát denně otevřete dveře, okna a garáž? A kolikrát denně si tuto činnost uvědomíte? Vrata a dveře mají trochu nevděčnou roli, považujeme je totiž za samozřejmost. To se ale dá změnit.

Garáž není pro ostudu

Když půjdete třeba na procházku a projdete kolem několika různých domů, čeho si všimnete? Ano, zaujme vás velká plocha, jako jsou zdi nebo právě garážová vrata. Novostavby jsou na tom lépe, tam často díky architektovi vše září novotou, i když může být nudná. Starší zástavba ale často nabídne pohled na rezavé, oprýskané garáže a to rozhodně není nic, co by oku lahodilo. Majitelé si často neuvědomí, jak zvenku jejich dům působí a na vině je i ono samozřejmé používání dveří a vrat. Možností, jak mít vrata ke garáži opět jako nová, je hned několik.

Je libo dřevo nebo obrázek?

Díky moderním technologiím můžou mít vaše garážová vrata vzhled takový, jaký chcete. Pokud tak chcete mít třeba vrata ve stejné barvě, jako jsou rámy oken, není problém. K úpravě panelů garážových vrat lze využít jednu ze tří technologií pro skvělý výsledek.
  • Dřevo, tedy spíše imitace dřeva patří mezi klasický design vrat do garáže. Technologie kašírování nabízí více než 35 typů imitace dřeva nebo 25 typů imitace kovů
  • Natisknout imitaci dřeva, betonu nebo nerezových dekorů a také individuální design podle vašich představ umožňuje digitální tisk. Na svých vratech tak můžete mít různé obrázky, vzory nebo malůvky. Téměř vše, co si budete přát, může zdobit vaše vrata do garáže a udělat tak z nich jedinečný kousek, který budou obdivovat sousedé i kolemjdoucí.
  • Barvy hrají prim. RAL vzorník umožňuje vybírat z více než tří tisíc barev pro vaše garážová vrata. Z této nabídky tak zajisté vyberete tu, která skvěle doplní exteriér vašeho domu, ať už jen dostavujete garáž nebo celý dům.
Denně je máme na očích a s novým designem nám denně přinesou radost. Příjemné prostředí bychom měli mít nejen v domě, ale i v jeho okolí, abychom se v něm cítili opravdu dobře.

Publikováno: 20. 08. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam