Proč není dobré meškat s rekonstrukcí bytového jádra? A na koho se obrátit?

Proč není dobré meškat s rekonstrukcí bytového jádra? A na koho se obrátit?

Co je achillovou patou všech starších panelákových bytů? Pokud právě takový obýváte, pravděpodobně tušíte, kam směřujeme – do vaší koupelny. Stále máte nevzhledné jádro, které evokuje doby dávno minulé? Bydlení v paneláku může být útulné a moderní, ale jen za předpokladu, že se umakartového výdobytku minulého režimu nadobro zbavíte. K rekonstrukci vás povedou i další důvody, tedy nejen hrozivý vizuální dojem, ale také nízká míra bezpečnosti a hygieny. Prozradíme vám, proč je rekonstrukce bytového jádra tak důležitá a na koho se obrátit. Pro původní panelákové bytové jádro je typický umakart a dřevěné rámy vyplnění polystyrenem. Předpotopní materiály jsou nepraktické, nevzhledné a nehygienické. Drží se zde vlhkost, vznikají plísně a očista má hodně daleko k relaxaci. Kapitolou samou pro sebe je zastaralá elektroinstalace, která může být velmi nebezpečná. Shrnuto a podtrženo, rekonstrukce bytového jádra je jednou z prvních fází celkové rekonstrukce bytu, kterou byste měli zvážit. Dopřejte si útulnou koupenu, ve které budete rádi trávit spoustu času.

Proč byste se měli obrátit na specializovanou firmu?

Rozhodnete-li se pro rekonstrukci bytového jádra, budete se muset rozhodnout, komu svěříte její realizaci. Předpokládáme, že si na to netroufnete sami a povoláte do zbraně profesionály. V případě firmy s dlouholetými zkušenostmi na trhu a prokazatelnými referencemi určitě nešlápnete vedle. Jde o spolehlivější řešení než rekonstrukce pod taktovkou několika živnostníků – předejdete riziku, že se rekonstrukční práce na něčem „zadrhnou“, nedostaví se zedník, dotyčný vám neudělá přesnou kalkulaci a podobně. Rekonstrukce bytového jádra je poměrně náročná činnost, která se neobejde bez důsledného dodržení technologických postupů a použití kvalitního materiálu. To samé se týká i rekonstrukce starší zděné koupelny.

FRONTON – PLUS je jasná jednička v Brně a okolí

Jak probíhá rekonstrukce bytového jádra v Brně vám demonstrujeme na službách renomované firmy FRONTON – PLUS, která se na tuto činnost dlouhodobě specializuje. Nabízí kompletní řešení na klíč. Nemáte-li ucelenou představu o podobě vaší budoucí koupelny, necháte si bezplatně vytvořit 3D návrh a vše prokonzultujete s odborníky. Zdarma je i následná cenová kalkulace. Po odsouhlasení nabídky dojde k upřesnění detailů a vytvoření projektu. V rámci realizace FRONTON zajistí veškeré stavební práce, montáž elektroinstalace, odvoz suti a finální úklid hotové koupelny. Vy se nebudete starat o nic a přijdete k hotovému. Ušetříte si spoustu práce,starostí i peněz. Na fotogalerii realizovaných rekonstrukcí koupelen v Brně se můžete podívat na www.fronton.cz. logo fronton.cz

Publikováno: 06. 10. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: rekonstrukce bytového jádra brno