Sháníte prvotřídní dýhu za bezkonkurenční cenu?

Sháníte prvotřídní dýhu za bezkonkurenční cenu?

Jaké jsou současné trendy v oboru výroby nábytku? Pravděpodobně jste zaznamenali, že stoupá zájem o přírodní materiály, především pak o masivní dřevo. To má své nesporné výhody, nicméně někdy je vhodnější alternativa v podobě dýhovaných DTD nebo MDF desek. A pozor, dýha není žádná náhražka, ale plnohodnotný materiál s charakteristickými výhodami. Je elegantní, originální a nezaměnitelný – stačí si vybrat některý z mnoha dekorů a krásný nábytek je na světě. V následujících řádcích vám představíme výhradního prodejce italských dekorativních dýh ALPI – DÝHA Brno, který působí v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Proč byste se měli obrátit právě na tohoto dodavatele?

Špičková dýha světové kvality

Společnost ALPI – DÝHA Brno dlouhodobě zajišťuje prodej dýh od italského výrobce Alpi, který patří k nejvýznamnějším producentům dýhy na světě. Zároveň je jedním z nejvýznamnějších producentů arodýhy. Jde o vysoce kvalitní materiál z prvotřídního dřeva zpracovávaný nejmodernějšími technologickými postupy. Nabídka výrobků je neskutečně pestrá a dýha je k dostání v širokém spektru krásných dekorů. Využívá se při výrobě designově vytříbeného nábytku.

Nechte si poradit optimální řešení

Hlavním důvodem pro spolupráci s českým dodavatelem není jen prvotřídní materiál, ale také dlouholeté zkušenosti a vazby na italského výrobce. Potřebujete-li s nákupem jakkoliv poradit, pak jste na správné adrese. Specialisté z ALPI – DÝHA vám ochotně poskytnou odborné poradenství a doporučí vhodné řešení na míru. Samozřejmostí je i rychlá dodávka a příznivé ceny.

Co byste měli vědět o italské dýze?

Barevnost a dezén dřeviny, ze které se dýha vyrábí, má na konečnou podobu nábytku zásadní vliv. Můžete si vybrat z pestré palety odstínů, která zahrnuje světlé i tmavé tóny. Dekory mají originální kresby a nábytek vypadá velmi přitažlivě – budí až luxusní dojem. Vyrábí se z javoru, dubu, ořechu, ebenu, palisandru, teaku a množství jiných dřevin.

Dýha se nepoužívá pouze k výrobě nábytku

Co se týče praktického využití dýhy Alpi, nejde pouze o nábytek, ale také o podlahy a dveře. Nabídka čítá klasickou dýhu, dekorativní dýhu i kořenice. Nejde sice o pravé řezané kořenice, ale o jejich věrnou kopii. Nedílnou součástí nabídky jsou i HPL desky s povrchem z arodýhy. Ať už si nakonec vyberete jakýkoliv produkt, spolehněte se na nadstandardní kvalitu a odolnost. Jde o ideální materiál pro výrobu stylového nábytku s dlouhou životností. A záleží-li vám na životním prostředí, jistě vás potěší i to, že výroba je ekologická. Další informace o společnosti ALPI DÝHA spol s r.o. najdete na www.alpidyha.cz. Společnost zajišťuje prodej v rámci celé České republiky a sídlí v Brně.

Publikováno: 06. 10. 2015

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam