Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Energie

Ušetřete za plyn a jeďte lyžovat!

Letním měsícům odzvonilo a jedinou vzpomínkou jsou fotky z báječné dovolené. Plánujete-li letos ještě jednu, třeba na lyžovačku do Alp, určitě nepohrdnete tipem, který ulehčí vašemu domácímu rozpočtu. Pamatujete si ještě na to, když vám přišlo vyúčtování za plyn? Nemístná otázka, kdo by si na přeplatky obřích rozměrů nepamatoval. A co byste řekli tomu, kdyby vám plynárenská společnost příští rok naopak vracela? Utopie? Ale kdeže, nezapomínejte na liberální trh a jeho nekonečné možnosti. Dodavatelů je víc než dost a pokud se vám podaří vybrat toho správného, ušetříte i několik tisíc korun. A za ně si můžete prodloužit zmíněné lyžování.

Jak ušetřit za plyn? Jedině srovnáváním

Jedinou efektivní metodou, jak ušetřit za energie, je srovnat nabídky od jednotlivých dodavatelů. Nebojte, nebudete muset na žádnou z poboček a ani si sjednávat schůzku s obchodními zástupci. Stačí, když využijete chytrou aplikaci s názvem kalkulačka plynu a obratem zjistíte, kolik můžete ušetřit. Kalkulátory mají na webových stránkách i samotní dodavatelé. My se zaměříme na tři nejzajímavější nabídky. První je Pražská plynárenská, která v současnosti dodává plyn více než 430 tis. klientům po celé české republice. Patří mezi ně domácnosti, podnikatelé i velkoodběratelé, zkrátka všichni, kteří chtějí ušetřit. Podobně je na tom i Global Energy, která své služby nabízí již pátým rokem a postupně se dostává do podvědomí většiny lidí.

Jak probíhá změna dodavatele?

Neměli bychom zapomenout ani na třetího zástupce nejlevnějších dodavatelů, společnost Optimum Energy. Ta, stejně jako předchozí subjekty, slibuje velmi levný plyn a komfortní přechod od starého dodavatele. Jednoduše vyplníte potřebné údaje do smlouvy, která vám dorazí mailem a…tím to hasne. Nový dodavatel vyřídí zbytek za vás. Vypoví starou smlouvu a vy začnete šetřit. Jednoduché, co říkáte?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.