Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Finance

Ušetřete za poplatky v bance ještě dnes

Lezou vám na nervy poplatky za vedení bankovního účtu? Rada zní, přejděte k jiné bankovní instituci. Ve světě je běžné, že si banky za každodenní transakce neúčtují zhola nic. Proč by také měly? Vždyť jsou to naše peníze, díky kterým mohou investovat a poskytovat celou řadu finančních produktů. Ovšem co je normální v zahraničí, ještě nemusí být normální u nás. Naštěstí pro nás, se však některé finanční instituce vzchopily a nabídly klientům mnohem výhodnější podmínky, než konkurence. Pokud se ve světě financí neorientujete, bude se vám hodit pomocná ruka v podobě chytrého srovnání účtů. Stále si nevíte rady? Poradíme vám, jak na to.

Srovnávat, srovnávat, srovnávat

Chcete mít peníze ihned k dispozici, nebo byste raději spořili? Ještě před několika lety bylo normální i několik účtů, z nichž jeden byl osobní a druhý spořící. I dnes sou mnohé spořící účty limitovány počtem výběrů a jejich založení je podmíněno prvotním vkladem. Jenomže ne všechny – některé banky nabízí možnost okamžitého disponování penězi, nulové poplatky a další benefity, kterými se chlubí spíše osobní účty. Znovu se však nabízí otázka – jak vybrat ten správný? Předpokládáme, že nemáte času nazbyt a návštěva všech poboček nepřipadá v úvahu. Mnohem rychlejší, pohodlnější a hlavně přesnější variantou je srovnání účtů online.

Ušetřete na ušetřeno.cz

Portál usetreno.cz pravděpodobně znáte. Pokud vás omrzelo přeplácet energie, chcete využívat nejlepší pojištění a čerpat nejvýhodnější hypotéku, jste na správném místě. Tím ale služby nekončí. Komplexní srovnání běžných a spořících účtů je to, co na českém internetu chybělo a zde ho máte jako na talíři. Rozhraní je uživatelsky příjemné a všechny položky seřazeny tak, aby jste se v nich ihned zorientovali. A tip na závěr? Při výběru spořícího účtu nezohledňuje pouze míru zhodnocení, ale i další výhody, případně limity konta.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *