V Autoškole VIP dělal řidičák i judista Krpálek. Proč bystě měli i vy?

V Autoškole VIP dělal řidičák i judista Krpálek. Proč bystě měli i vy?

Důvody, proč je dobré mít řidičský průkaz, rozebírat nebudeme. Jistě máte své vlastní a mnohem důležitější je výběr autoškoly. Nebudeme si nalhávat, že všechny instituce nabízí kvalitní výuku – většině autoškol byste se naopak měli spíše vyhnout. Neplatí to o pražské Autoškole VIP, která právem patří k těm nejlepším. Proč byste měli absolvovat výcvik v autoškole, kterou si vybral i olympijský medailista Lukáš Krpálek? Autoškola Praha VIP nabízí nadstandardní přístup a cílí na zákazníky, kteří nechtějí zbytečně ztrácet čas.

Pohodlný systém platby a možnost splátek

Nemáte-li momentálně k dispozici celou částku, můžete kurz zahájit jen s 50% zálohou. Zbylou část zaplatíte až v polovině kurzu. Rezervace kurzu probíhá online a zaplatit lze i přes platební bránu. Nic podobného zatím neumožňuje žádná jiná autoškola v České republice. Zálohovou a ostrou fakturu obdržíte automaticky na mail. Případné nejasnosti vyřešíte se zákaznickou podporou přes chat.

Vyzkoušejte si lektory během zkušební jízdy

Hlavním kritériem při výběru autoškoly by měla být kvalita výuky. I v tomto směru je Autoškola VIP jedinečná, protože nabízí zkušební jízdu zdarma. Seznámíte se s instruktorem a vyhodnotíte, jestli se vám jeho přístup zamlouvá. Doma se v klidu rozhodnete, zda absolvujete celý kurz. Přihlásit se můžete přes online formulář na webu. Instruktoři jsou zkušení, spolehliví a vstřícní. Po celou dobu výuky se věnují žákům a neřeší své soukromé záležitosti, jak je zvykem u většiny ostatních autoškol.

Teorii můžete studovat i doma

Spoustu času ušetříte i tak, že teoretickou výuku absolvujete dle individuálního studijního plánu v souladu s §18 zákona č. 247/2000 Sb. Anebo v moderně vybavené učebně – je to jen na vás. Chcete se dozvědět další důvody, proč si udělat kurz na řidičské oprávnění pro skupinu B právě u Autoškoly VIP? Přečtěte si o nich na autoskolavip.cz.

Publikováno: 25. 10. 2016

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoškola vip