Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Jak vybrat tričko s krátkým rukávem pro svého partnera?

Chystáte se koupit dárek pro svého partnera a dáváte přednost spíše něčemu praktickému? Co takhle potěšit svou drahou polovičku novým tričkem? V letním období jsou nejvhodnější pánská a dámská trička s krátkým rukávem, v nichž se člověk cítí i v teplém počasí příjemně a zbytečně se nepotí. Před výběrem je však dobré si ujasnit několik kritérií.

Velikost

Pokud si nejste jisti tím, jakou velikost svrchního oblečení váš partner nosí, je nejjednodušším postupem se ve vhodném okamžiku podívat do jeho šatníku. V něm se jistě najdou nějaká již obnošená trička, u kterých na vnitřní straně límce najdete štítek s označením velikosti. Ti z vás, kteří mají s nákupy dostatek zkušeností, pak velikost snadno odhadnou už pouhým pohledem na postavu partnera.

Dámská či pánská trička s krátkým rukávem musí být pohodlná. To znamená, že nesmí být příliš těsná v bocích, na rukou, ale také u krku. Častou chybou je to, že kupující nebere v potaz šířku trička v oblasti krku. Někteří lidé mají přeci jen silnější krk, takže se pak do oděvu nevejdou, ačkoliv je velikost trička zvolená dle postavy správně.

Barvy

V neposlední řadě je nezbytné si rozmyslet i barvy. Zde rovněž doporučuji nahlédnout do šatníku partnera, jaké barvy v něm převažují, abyste například nezvolili příliš křiklavé oblečení, které vaše přítelkyně či přítel nemají zrovna v oblibě.

Materiál

Pokud kupujete dámská či pánská trička s krátkým rukávem jako dárek, rozhodně zvolte oblečení z kvalitnějších materiálů, ideálně ze 100% bavlny, jež poskytuje perfektní komfort pro každého. Je třeba si hlídat i to, zda na daný materiál není dotyčný alergický.

Nákup kvalitních triček s krátkými rukávy můžete provést online. Širokou nabídku oblečení pro pány i dámy za výhodné ceny naleznete v eshopu xfer.cz. Obchod prodává pohodlná trička v mnoha barevných variantách a všech běžně dostupných velikostech.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Vybírat někomu oblečení je docela kříž, ale když chlapi na nákup nikdy nejdou, tak čelíte rozhodnutí, jestli risknete, že se netrefíte, nebo jestli budete sledovat, jak se na něm jeho oblíbené oblečení pomalu rozpadá. 😀 Já občas příteli koupím něco tady: https://www.s-fashion.cz/24-panska-tricka-kratky-rukav a zatím spokojenost. 🙂