Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Finance

AB půjčka: Recenze kvalitní nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Trápí vás menší finanční problémy, které by hravě vyřešila půjčka ve výši několika tisíc korun? Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo by vám danou částku na nějakou dobu poskytl, nezbude vám, než se poohlédnout po solidním věřiteli. Jenomže co když nejste schopni doložit výši příjmu, případně máte negativní záznam v registru dlužníků? Banka nepřipadá v úvahu a zbývá nebankovní sektor. Stále však máte reálnou šanci, že natrefíte na kvalitní nabídku. Příkladem budiž AB půjčka bez doložení příjmu, kterou poskytuje společnost I.B.G. Money Czech s.r.o.

Půjčka od přímého poskytovatele

Půjčit si menší částku přes internet je otázkou několika minut, nicméně mnohem více času vám zabere výběr nebankovní společnosti. V případě I.B.G. Money Czech budete mít jistotu, že si skutečně půjčujete od daného věřitele a nikoliv od někoho úplně jiného. Společnost totiž patří mezi přímé poskytovatele (je registrovaná u Finančního arbitra) a nejde tak o někoho, kdo pouze nabízí produkty skutečných poskytovatelů.

AB půjčka bez doložení příjmu je naprosto transparentní a její parametry jsou nastaveny tak, aby byla dostupná pro co nejširší spektrum klientů.

Charakteristika AB půjčky

Výše půjčky je volitelná a pohybuje se od 5 000 Kč do 25 000 Kč. Vzhledem k menšímu úvěrovému rámci lze finanční produkt od I.B.G. Money Czech zařadit po bok krátkodobých půjček před výplatou, ale přesto je zde jeden významný rozdíl. Půjčku lze splácet od 20 dní do 2 let – je tedy je na vás, zda se rozhodnete pro vyšší splátky a zbavíte se dluhu za necelý měsíc, nebo si naopak splátkový kalendář rozložíte až na 24 měsíců.

Půjčka bez doložení příjmu je určena pro každého, kdo se neobejde bez rychlé finanční injekce. Vyřízení je rychlé, protože věřitel nevyžaduje potvrzení o výši příjmu a zároveň ani neprověřuje registr dlužníků. Nebudete potřebovat ani spoluručitele a nikdo po vás nebude chtít, abyste ručili svým majetkem. AB půjčka je naprosto transparentní řešení, které vám vytrhne trn z paty. Více se o ni dozvíte na www.pujcka-bez.cz.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Vlastníte nemovitost nebo jste její spoluvlastník? Víte, že přes internetovou aplikaci, která je zdarma si můžete zjistit, jestli je na vaší nemovitosti nařízena exekuce popřípadě jiná omezení? V katastru nemovitostí nahlížení to je snadné a zjistíte velmi rychle.

  • Americká nebankovní hypotéka bez nahlížení do úvěrových registrů dlužníků je určena také klientům, kteří jsou pro banku problémoví a v bance jakékoliv finanční prostředky nezískají. Výhodou hypotéky je nízká splátka s možností doplacení hypotéky kdykoliv během splácení zdarma. Klient neplatí žádné poplatky předem. Americká hypotéka se poskytuje vždy oproti zástavě nemovitosti, stejně tak, jako to mají banky u svých bankovních hypoték.