Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Věčné dilema motoristů: autorizovaný, nebo nezávislý servis?

Spousta lidí trpí mylnou představou, že bude o jejich vůz nejlépe postaráno v menších „neznačkových“ servisech v u autorizovaných se naopak setkají s příliš vysokými cenami a neosobním přístupem. V žádném případě nechceme házet malé autoservisy do jednoho pytle, protože i mezi nimi je mnoho těch, které nabízí špičkové služby za velmi pěkné ceny. Stejné benefity ovšem nabízí i zmíněné autorizované servisy, ve kterých se zákazníci mohou spolehnout na dostatečně kvalifikované mechaniky, profesionální techniku a kvalitní náhradní díly. O kvalitách značkových servisů konec konců svědčí i test společnost Dekra Automobil.

Více než polovina neutorizovaných servisů nenajde všechny závady

Dekra Automobil nasimulovala několik závad, které během běžné prohlídky není problém odhalit a opravit. Výsledky byly poměrně šokující. Závady odhalilo jen 43 % nezávislých servisů a jeden z nich nepřišel ani na jedinou. Autorizované servisy nezklamaly a 97 % případů odhalily a opravily všechny závady.

Nejlepší péče pro vaši Škodu nebo Wolksvagena

Jedním ze servisů, na které se můžete vždy spolehnout, je i autorizovaný servis Škoda a Wolksvagen Auto Podbabská, který je dlouhodobým držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001. Nabízí komplexní služby, které zahrnují záruční a pozáruční servis, karosářské práce, měření emisí, přípravu a zajištění STK, kontrolu a seřízení geometrie, pneu servis, ale také ruční mytí, montáže autodoplňků a prodej originálního příslušenství a náhradních dílů. Pro autorizovaný servis Wolksvagen a Škoda pracují zkušení a pravidelně školení mechanici, kteří využívají kvalitní přípravky a moderní diagnostická zařízení.

Auto centrum Auto Podbabská mimo jiné nabízí i nové, předváděcí a ojeté vozy Škoda a Wolksvagen. Provozuje také autopůjčovnu a zajišťuje financování formou úvěru a klasického i operativního leasingu. Další informace a kontaktní údaje najdete na webu www.autopodbaba.cz.