Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Věčné dilema motoristů: autorizovaný, nebo nezávislý servis?

Spousta lidí trpí mylnou představou, že bude o jejich vůz nejlépe postaráno v menších „neznačkových“ servisech v u autorizovaných se naopak setkají s příliš vysokými cenami a neosobním přístupem. V žádném případě nechceme házet malé autoservisy do jednoho pytle, protože i mezi nimi je mnoho těch, které nabízí špičkové služby za velmi pěkné ceny. Stejné benefity ovšem nabízí i zmíněné autorizované servisy, ve kterých se zákazníci mohou spolehnout na dostatečně kvalifikované mechaniky, profesionální techniku a kvalitní náhradní díly. O kvalitách značkových servisů konec konců svědčí i test společnost Dekra Automobil.

Více než polovina neutorizovaných servisů nenajde všechny závady

Dekra Automobil nasimulovala několik závad, které během běžné prohlídky není problém odhalit a opravit. Výsledky byly poměrně šokující. Závady odhalilo jen 43 % nezávislých servisů a jeden z nich nepřišel ani na jedinou. Autorizované servisy nezklamaly a 97 % případů odhalily a opravily všechny závady.

Nejlepší péče pro vaši Škodu nebo Wolksvagena

Jedním ze servisů, na které se můžete vždy spolehnout, je i autorizovaný servis Škoda a Wolksvagen Auto Podbabská, který je dlouhodobým držitelem certifikátu kvality dle normy ISO 9001. Nabízí komplexní služby, které zahrnují záruční a pozáruční servis, karosářské práce, měření emisí, přípravu a zajištění STK, kontrolu a seřízení geometrie, pneu servis, ale také ruční mytí, montáže autodoplňků a prodej originálního příslušenství a náhradních dílů. Pro autorizovaný servis Wolksvagen a Škoda pracují zkušení a pravidelně školení mechanici, kteří využívají kvalitní přípravky a moderní diagnostická zařízení.

Auto centrum Auto Podbabská mimo jiné nabízí i nové, předváděcí a ojeté vozy Škoda a Wolksvagen. Provozuje také autopůjčovnu a zajišťuje financování formou úvěru a klasického i operativního leasingu. Další informace a kontaktní údaje najdete na webu www.autopodbaba.cz.