FREEPAY: Dobíjecí předplacená platební karta

FREEPAY: Dobíjecí předplacená platební karta

Masivní rozšíření platebních karet na úkor hotovosti má své opodstatnění. Díky platebním kartám máme nepřetržitý přístup k prostředkům, můžeme platit na různých obchodních místech doma i ve světě a v případě potřeby kdykoliv vybrat hotovost z bankomatu. Karta je (na rozdíl od hotovosti) chráněna PINem a podpisovým vzorem a v případě odcizení ji lze okamžitě zablokovat. Při cestách do zahraničí šetří čas i peníze – nemusíme chodit do směnáren, platit zde poplatky a tratit na méně výhodném valutovém kurzu. Drtivá většina platebních karet je ale bohužel vázána k běžnému účtu, což může některé zájemce odradit. Naštěstí existují alternativy bez závazků. Příkladem budiž dobíjecí platební karta FREEPAY.

Co je to FREEPAY a v čem je jiná než ostatní platební karty?

FREEPAY je předplacená platební karta, která je určena pro každodenní využití. Lze ji využívat pro platby v kamenných obchodech, online platby a samozřejmě i pro výběr z bankomatu. FREEPAY je akceptována v celé síti MasterCard, která k dnešnímu dni čítá přes 34 milionů obchodních míst. Zásadní rozdíl mezi FREEPAY a ostatními platebními kartami spočívá v absenci jakýchkoliv závazků. Držení karty totiž není podmíněno vedením účtu. Jednoduše si ji koupíte, a to na www.freepay.cz nebo u některého z tisíců smluvních partnerů, dobijete si ji a začnete ji používat. Dobíjení karty probíhá formou vkladu na účet FREEPAY, u některé z českých bank nebo na pobočce České pošty.

Proč byste měli mít FREEPAY i vy?

Dobíjecí platební karta je díky svým unikátním a zcela novým vlastnostem populární na celém světě. Snoubí nejvyšší míru bezpečnosti a možnost plateb po celém světě i online. Snadné dobíjení, transparentnost a možnost vlastnictví několika karet pro různé účely jsou pádnými důvody, proč byste nad FREEPAY měli uvažovat i vy. Nebudete se vázat smlouvou nebo vedením účtu a přesto budete mít své peníze kdykoliv k dispozici.

Publikováno: 30. 01. 2015

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: dobíjecí platební karta | freepay | předplacená platební karta