Víkendový pobyt pro dva - nejlepší způsob, jak se slespoň na pár dní vytrhnout z každodenní reality

Víkendový pobyt pro dva - nejlepší způsob, jak se slespoň na pár dní vytrhnout z každodenní reality

Hledáte způsob, jak spolehlivě zabít každodenní stres? Chcete alespoň na chvíli uniknout z monotónnosti všedních dní a užít si spoustu nezapomenutelných chvil se svým partnerem? V tom případě není co řešit – vydejte se příští víkend vstříc za romantikou. Víkendové pobyty představují ideální alternativu pro páry, které si nemohou dopřát delší dovolenou, kdykoliv se jim zlíbí. Ale proč zůstávat doma, když se nabízí alespoň dva nebo tři dny v kouzelném prostředí některého z vyhlášených hotelů?

Pozor na nespolehlivé vouchery

Společná vířivka, masáže, prvotřídní kuchyně a to vše v luxusním prostředí čtyř nebo pětihvězdičkového hotelu... Zní to jako pohádka? Ale kde na to vzít? Zakoupit voucher na slevovém portálu a modlit se, aby byl platný? Nezřídka se stává, že zprostředkovatel hotelu nezaplatí a zákazník má smůlu. Naštěstí existuje bezpečnější cesta, jak se dostat na víkendový pobyt pro dva levněji.

Jde to i jinak, bezpečněji

Nemáte-li důvěru ve slevové portály, vydejte se na www.bezvapobyt.cz. Také zde totiž najdete obsáhlou nabídku zlevněných pobytů a balíčků, ale rozdíl tkví v tom, že nebudete platit za voucher – vaše peníze doputují rovnou na účet vybraného hotelu a budete mít jistotu, že se nespálíte.

Proč si rezervovat víkend na Bezva Pobyt?

Další výhoda spočívá v rezervaci konkrétního termínu. Slevové vouchery se neváží ke konkrétnímu datu a často se stává, že je hotel plně obsazený. Na portálu Bezva Pobyt si zakoupíte pobytový balíček na pevné datum. Za zmínku stojí také dlouhodobý charakter slev. Slevové portály na návštěvníky „tlačí“, aby si voucher koupili dříve, než akce skončí. Obvykle jde o několik dní a v lepším případě týdnů. Wellness pobyty na portálu Bezva Pobyt jsou k mání v řádech měsíců. Tak na co ještě čekáte? Udělejte radost sobě i partnerovi a užijte si víkendový pobyt plnými doušky!

Publikováno: 20. 12. 2014

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: víkend pro dva se slevou | víkendy pro dva