Reklama

Přírodní produkty Phyteneo

Zbavte se běžných zdravotních obtíží pomocí přírodních přípravků.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Slevy

Víme, kde najdete nejvíce slev pohromadě

Pamatujete si, jak se před několika lety doslova roztrhl pytel se slevovými portály? Pokud jsem měli za to, že boom rychle opadne, spletli jste se. Slevy jsou naopak stále žádanější a přestože některé projekty zanikly, vyrojilo se mnoho dalších. Pravděpodobně máte mezi záložkami oblíbených webů několik „slevomatů“ i vy. Možná si nabídky prohlížíte také ze svého mobilu nebo tabletu a čas od času vám nějaká pěkná slevička padne do okna. Anebo ne? Pak vám prozradíme, jak akční ceny sledovat efektivněji!

Neztrácejte čas na slevových serverech a sledujte agregátor

Proč ztrácet čas brouzdáním po jednotlivých portálech, když můžete mít všechny slevy na jednom místě? Abyste rozuměli, na internetu je velmi mnoho webů, které nabízí tzv. vouchery, ale než najdete ten „správný“, budete se muset proklikat spoustou pro vás nezáživných stránek. Mnohem pohodlnější je vyhledávání slev pomocí tzv. agregátoru. Že o žádném nevíte? Tak zamiřte na ten nejznámější. Stačí vyťukat www.vouchery.cz a voilá, jste tam.

Jak to funguje?

Slevový agregátor Vouchery.cz pravidelně sbírá veškeré nabídky ze slevových serverů, díky čemuž ušetříte spoustu času. Agreguje slevy z více i méně známých portálu a řadí je do příslušných kategorií (např. slevomat pobyty pro dva). Stačí zvolit příslušnou sekci a začít vybírat. Slevy lze řadit také dle lokality, výše, doby trvání a dalších kritérií. A až si vyberete, stačí kliknout a agregátor vás automaticky přesměruje na cílový slevový portál.

Je libo akční letáky? Máte je mít!

A ani tím výhody agregátoru nekončí. Kromě slev zde najdete také akční letáky všech oblíbených obchodů. Proč doma skladovat haldu papírů, když jsou k dispozici online? Něco nám říká, že si brzy vyrazíte na levnou podzimní dovolenou spojenou s wellness a zároveň nakoupíte spoustu pěkných vánočních dárků za super ceny. Proč slevy ignorovat, když je máte na dosah ruky?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *