Víte, co je magnetoterapie? Pomůže vám s mnoha nemocemi

Víte, co je magnetoterapie? Pomůže vám s mnoha nemocemi

Ať se nám to líbí nebo ne, na světě je celá řada vážných nemocí, jež jsou životu nebezpečné, případně jej velmi negativně ovlivňují. Naštěstí existuje magnetoterapie, díky níž může dojít k výraznému zlepšení průvodních příznaků.

Neléčená mononukleóza je velmi nebezpečná

Mononukleóza je onemocnění virového původu, které se přenáší běžným mezilidským kontaktem a napadá oblast lymfatických uzlin. Chytnout ji můžete prakticky v každém věku a z počátku se dá často zaměnit s méně vážnými virovými onemocněními. Pokud však nedojde včas k jejímu odhalení a lékař nenasadí vhodnou léčbu, následky mohou být fatální.
Nejčastější komplikace, jež mohou při neléčené mononukleóze nastat, jsou neurologického charakteru, jako je například zánět mozkových blan. V některých případech taktéž může dojít k roztržení sleziny, což je velice nebezpečné. Co se týče samotné léčby, je zapotřebí přísná jaterní dieta. Dále je velmi prospěšná právě pulzní magnetoterapie.

Magnetoterapie může pomoci i s LMD

Lehká mozková dysfunkce (LMD) má mnoho příčin a její vliv na život daného jedince bývá velmi nepříjemný. Opět je důležitá včasná diagnóza, jinak je dost pravděpodobné rapidní zhoršení onemocnění. I v tomto případě je velice užitečná magnetoterapie, díky níž může dojít ke značnému zlepšení. Magnetoterapii nabízí například společnost FINEST Selection, jež disponuje celou řadou zkušených lékařů a odborníků.

Metoda má spoustu výhod:

  • Žádné vedlejší účinky
  • Přístroj poskytující magnetoterapii lze využívat i doma
  • Účinkuje na široké spektrum nemocí
  • Jedná se o neinvazivní metodu
Doplňující informace o tom, co je magnetoterapie, naleznete přímo na webových stránkách společnosti. Na webu je dopodrobna popsané, na jaké konkrétní nemoci je tato metoda vhodná, jak často je třeba ji aplikovat a mnoho dalšího.

Publikováno: 29. 05. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam