Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Víte, jak správně vybrat dětské povlečení?

Vybíráte dětské povlečení a ztrácíte se v nepřeberném množství textilií, které jsou v současné době k mání? Pak se vám bude hodit tento praktický manuál na téma „jak vybrat dětské povlečení“. Prozradíme vám, na co si dát při nákupu pozor a která kritéria rozhodně nesmíte podcenit. Pamatujte si, že vhodně zvolené povlečení významně ovlivní kvalitu spánku vašeho dítěte.

Materiál

Naprostým základem je kvalitní postel a matrace. Trojúhelník perfektního spánku uzavírá prvotřídní povlečení. Jenomže po kterém materiálu sáhnout? Nejprodávanější je dětské povlečení z kvalitní bavlny, která je příjemná na dotek a savá. Snad jedinou nevýhodou bavlněného povlečení je nutnost žehlení, ale pozitiva tento drobný nedostatek plně vyvažují.

Design

Povlečení z bavlny má ve své kategorii zdaleka největší zastoupení velikostí a vzorů. U specializovaných prodejců dostanete na výběr z neuvěřitelně pestré nabídky motivů, a to jak pro děti předškolního věku, tak i pro školáky a studenty. Atraktivní je především dětské povlečení do velké postele – která holčička by nechtěla usínat pod povlečením s motivy Ledového království, Monster High nebo disneyovky Princezny? Pro kluky je jako stvořené povlečení s potiskem hrdinů ze Star Wars, Spidermana a Angry Birds.

Na motivech je jasně vidět, že výrobci bedlivě sledují trendy a nabízí povlečení, které rozzáří moderní dětský pokoj. Na druhou stranu však nechybí ani klasika, například v podobě českého Krtka.

Zapínání

Při výběru dětského povlečení nepodceňujte způsob zapínání. Praktičtější než knoflíčky je zip, a to především pro nejmenší děti. Dětské povlečení do postýlky se zipem minimalizuje riziko, že dítě prostrčí do povlečení nožičku. Zároveň se lépe mění na čisté.

Tip: Nyní již víte, na co si dát při výběru dětského povlečení pozor. Poohlédněte se po něm na www.rodinnebaleni.cz, kde ho seženete za skvělou cenu!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *