A-TechService: Specialista na ozvučení a osvětlení akcí

A-TechService: Specialista na ozvučení a osvětlení akcí

Hledáte někoho, kdo pro vás zajistí osvětlení nebo ozvučení akcí, konferencí nebo jiných událostí? Pokud ve svém okolí nemáte nikoho, kdo disponuje potřebnou technikou a zkušenostmi, nevadí. Obraťte se na profesionály z A-TechService, která se zabývá službami v oblasti ozvučení a osvětlení akcí již řadu let.

Zvuk čistý jako křišťál

Ať už jde o firemní akci nebo jinou společenskou událost, ozvučení je její nedílnou součástí. Mluvené slovo i hudební produkce dokáže navodit správnou atmosféru, ale jen za předpokladu, že je zvuk reprodukován ve vysoké kvalitě. A-TechService zajišťuje profi ozvučení pro firmy, kulturní i neformální společenské akce všeho druhu. Většinou nejde jen o kvalitní reproduktory, ale také o vhodně zvolený mikrofon a další vybavení. Pozornost si zaslouží také technika pro tlumočení, vybavení pro záznam zvuku či jiná technika, která by měla vyhovovat specifickým požadavkům a podmínkám daného prostředí. S tím vším vám lidé z A-TechService poradí. Budete-li chtít, získáte Kromě pronájmu techniky také špičkový servis – instalaci s odbornou obsluhou. Firma A-TechService se v oboru pohybuje řadu let a má bohaté zkušenosti s ozvučením v interiérech i exteriérech. Za zmínku stojí také doplňkové služby v podobě zajištění podií, prezentační techniky a vhodného osvětlení.

Budiž světlo

Osvětlení akcí je stejně podstatné jako ozvučení. V případě A-TechService dostanete na výběr z bohaté nabídky kvalitních produktů, které si můžete zapůjčit a zároveň si k nim zajistit i profi servis. Firma se specializuje na UV světla, lasery, stroboskopy, ovladače světel a další vybavení. Pracovníci se postarají o instalaci, montáž a naprogramování podle vašich představ. Optimální světelné podmínky jsou žádoucí především při natáčení a focení. Chcete-li se o profi ozvučení a osvětlení akcí dozvědět více, pokračujte na www.a-techservice.cz.

Publikováno: 24. 03. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: profesionální osvětlení akcí | profesionální ozvučení akcí