Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Vítejte v informačním věku

Kde jsou ty doby, kdy jsme věděli jen to, co se napsalo v denním tisku, případně řeklo ve večerních zprávách. Moderní technologie přejí šíření informací do té míry, že víme, co se kde šustne ještě dříve, než se to stane. Jestli je to dobře nebo ne, o tom by se dalo polemizovat. Ne nadarmo se o nevědomosti říká, že je sladká. Na druhou stranu – když už máme přístup k tolika informacím, byla by škoda ho nevyužít. Ideálním zdrojem je internet, který je doslova nabitý zpravodajskými servery. Ty na nás chrlí aktuality všeho druhu a probrat se jimi zabere poměrně dost času. A právě z toho důvodu vznikl agregátor vyhledej.net.

Veškeré info pěkně pohromadě

Vyhledej.net sice funguje už nějaký ten pátek, ovšem v poslední době se dočkal několika výrazných úprav a rozšíření. Podstatou agregátoru je shromažďování zpráv z autoritativních webů, jako je IDNES.cz, IHNED.cz, AKTUÁLNĚ.cz či NOVINKY.cz. Zároveň na něm najdete i novinky z oblasti ekonomie, sportu, techniky a bulváru. Nově přibyly i anglické zprávy. Na otázku, proč si aktuality nepřečíst přímo u zdroje, existuje jednoduchá odpověď. Předtím si ale spočítejte, kolik času strávíte tím, než projdete několik serverů. Vyhledej.net slouží jako rychlý přehled zpráv, které se pravidelně aktualizují. Vyberete si tak pouze to, co vás momentálně zajímá a nebudete muset procházet několik portálů.

Multiplatformní vyhledávač

Součástí agregátoru je i vyhledávač, který využívá algoritmu Googlu, tedy nejvyužívanějšího vyhledávače u nás. Vyhledej.net tak můžete využívat i jako domovskou stránku a budete mít přehled zpráv vždy na očích. Web je skvělým zdrojem informací pro všechny uživatele PC, ale i tabletů a mobilních telefonů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *