Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Pro Jungheinrich je interní skladová logistika „brnkačka“

Dostali jste se do další fáze byznysu a čeká vás zařizování nového skladu? Pro někoho s předchozími zkušenostmi jde o rutinu, ale pokud jste doposud nic podobného nemuseli řešit, zjistíte, že to není nic jednoduchého. Vaše skladové prostory nejsou nafukovací a již v předstihu byste měli brát ohled na případné budoucí měny. Jednotlivé sekce by měly být navrženy tak, aby se v nich zaměstnanci orientovali a bez problémů pohybovali i s rozměrnější skladovou technikou. A to je teprve začátek…

Pozvěte do svého skladu profesionály z Jungheinrich

Jediná chyba vás může ve finále připravit o spoustu peněz (a samozřejmě i času a nervů) a proto není od věci svěřit interní logistiku někomu, kdo se o vše postará za vás. Prvotní investice se vám vrátí v podobě časové úspory (a tedy rychlejšího startu samotného podnikání).

Se zařizováním skladu od A do Z vám rádi pomohou odborníci ze společnosti Jungheinrich, kteří navrhnou efektivní skladový systém a doporučí vám vhodnou skladovou techniku. Díky Jungheinrich získáte pouze výrobky prvotřídní kvality – praktické skladové regály, špičkové vysokozdvižné vozíky, ale také systémové komponenty v podobě terminálů datového přenosu, skenerů čárkových kódů a software. Důvodem pro spolupráci s Jungheinrich jsou nejen letité zkušenosti, důraz na optimalizaci nákladů, ale také široká servisní síť a komplexní služby.

Pracovní oděvy levně nakoupíte z pohodlí domova

S čím však společnost nepomůže, je oblečení pro zaměstnance. Nákup hravě vyřešíte na adet.sk – zavedeném e-shopu, který nabízí kompletní sortiment pracovních oděvů. V nabídce najdete montérkové nohavice, bundy, kombinézy, trička, reflexní vesty, ale také ochranné a speciální pomůcky, které jsou pro některé druhy provozů nezbytné.