Vlajky, jako na 1.máje

Vlajky, jako na 1.máje

Vlajky jsou jedním ze ze základnách symbolů státu a původ jejich předchůdců sahá až do dávného starověku. Vlajky dnešního typu známe až z přídí lodí, které brázdily oceány na počátku novověku. Pokud byste hledali nejvyšší vlajkový stožár, najdete ho v Severní Korei. Měří 160 metrů a je neméně velký, jako samotný Kim Ir-Sen. Žerty stranou, v totalitní Korei je sice vlajka nejvýše položená, největší výběr jich ale najdete online. Hledáte-li místo s vůbec největší koncentrací vlajek (kdo by ho nehledal), najdete ho na vlajky24.eu. Interiérové, firemní, stolní, malé, velké či mávací. Všechny mohou být vaše!

Je-libo pirátskou vlajku?

Internetový obchod vlajky24.cz nabízí kompletní sortiment vlajek od A do Z. Nezáleží na tom, zda sháníte reprezentativní státní vlajky České republiky, nebo hrůzu nahánějící kousek na příď vaší zánovní pirátské lodi. Samozřejmostí jsou i reklamní vlajky, které jsou v kombinaci s celolaminátovými stožáry takřka nesmrtelné. Zapomeňte na nekvalitní hliníkové trubky a sklolaminátové pruty. Zatímco se bude konkurenční vlajka lámat ve větru, ta vaše bude hrdě vlát, i kdyby se přes ní přehnat hurikán. Všechny výrobky jsou 100% protištěny a to na materiálech s vysokou gramáží. Výjimkou jsou pouze menší vlajky 40x60 cm, u nichž je průtisk 80-95%.

Chcete, aby vám vlála do skonání světa?

Dodržíte-li údržbu, pravděpodobně vás vlajka přežije. Vždy by měla volně stát a to tak, aby nenarážela na okolní objekty (stožáry, stromy, dráty apod.). Pravidelně ji perte a nečekejte na to, až se špína zafixuje do vlákna. Pěkně na 40°C v režimu pro jemné prádlo. Sušení se vyhněte a raději ji vyžehlete (opět minimální režim). Jedná-li se o interiérovou vlajku, vyvěste ji na stožár mokrou. Dojde-li k mechanickému poškození, nebuďte líní a zašijte ji dříve, než se díra větší.

Publikováno: 15. 09. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: reklamní vlaječky | reklamní vlajky | státní vlajky | vlajka | vlajky