Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Vlastní společnost – proč zakládat, když ji můžete koupit

Plánujete přechod z OSVČ na jinou formu podnikání? Ať už se rozhodnete pro společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost, vždy musíte počítat s poměrně náročným administrativním procesem, který se váže k jejich založení. Navíc se neobejdete bez základní ho kapitálu, což je pro novopečené podnikatele kámen úrazu. Ten činí 200.000 korun u s.r.o. a 2 mil. korun v případě a.s. Nemáte-li momentálně požadovanou částku po ruce a navíc se chcete vyhnout zdlouhavému jednání s úřady, jděte do ready-made. O co, že se jedná?

Výhody ready-made společnosti

Takzvaná ready made společnost představuje komfortní a samozřejmě legální cestu, jak se stát jednatelem i bez nutnosti složení základního kapitálu. Jedná se o fungující společnost, která je zapsána v obchodním rejstříku a jejíž základní kapitál byl již složen (následně účetně vyveden). Chcete-li mít jistotu vysoce kvalitní dokumentace, kterou vytvořili právníci ČAK a NKČR, záruku nulové historie a aktualizace listin i v budoucnu, obraťte se na společnost Scott&Weber, která se zabývá prodejem s.r.o. a prodejem akciových společností. Mezi další výhody patří okamžité nabytí jednatelských práv, expresní vyřízení zápisu změn na úřadech a především i velmi nízká cena (aktuálně již od 19 900 Kč).

Atraktivní sídlo firmy za pár korun

Líbilo vy se vám sídlo společnosti v Praze 1? Společnost Scott&Weber nabízí službu známou pod názvem virtuální sídlo společnosti, která je vhodná pro subjekty, jež nepotřebují administrativní zázemí pro každý den. Princip je jednoduchý, virtuální kancelář využívá několik subjektů zároveň. Vaší poštu vám pravidelně přepošle kvalifikovaný pracovník, který je v kanceláři neustále k dispozici. Několik hodin v měsíci můžete využít moderní zasedací místnost, která je jako stvořená pro jednání s důležitými klienty a úřady. Cena pronájmu virtuálního sídla začíná na několika stech korunách a vy tak ušetříte podstatnou částku za pronájem vlastní kanceláře a plat zaměstnance.Více informací najdete na www.scottweber,cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *