Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Potřebujete špičkovou měřící techniku?

Hledáte spolehlivého dodavatele měřící techniky, který vám nabídne dobré ceny a komplexní servis? Obraťte se na českou firmu DEOM (Digitální Elektronicko Optická Měření), která se na v oboru průmyslově metrologie pohybuje již od roku 1994. V případě DEOM se můžete spolehnout na spojení kvalitní optiky a elektroniky s výkonným software a přesnou mechanikou. Zajímá vás, co všechno vám může DEOM nabídnout?

DEOM nabízí špičkové měřící přístroje, mezi kterými najdete:

Multisenzorové měřící přístroje Micro-Vu (ruční, automatické a automatické portálové) – využívají se pro rychlé a přesné třírozměrné měření součástek, které snímá CCD kamera. Využívají se v laboratořích i ve výrobě, umožňují export měřících protokolů a statistické zpracování výsledků.

Měřící přístroje

Měřící 3D scannery Solutionix – slouží k rychlému a přesnému vytvoření obrazu měřené součástí. Obsluha 3D scannerů je snadná a plně automatická. Přidružený software Geomatic umožňuje napasování obrazu součástí k modelu ideálního tvaru a zobrazuje odchylky v jednotlivých bodech. Zvládá také funkci zpětného inženýrství a umožňuje vytvoření modelu libovolné součástí bez původních CAD dat.

Digitální scannerDigitální profilprojektoryprofilprojektory značky Micro-Vu plně nahrazují klasická zařízení, na kterých se obraz součástí srovnává s obrazem na průsvitce. Měřená součást je snímána CCD kamerou a zobrazuje se na monitoru PC, včetně ideálního obrysu součástí z CAD dat. Výhoda měření digitálním profilprojektorem spočívá v minimálních odchylkách, automatickým a objektivním měření. Nejčastěji se využívá pro rychlé měření menších plochých součástí.

Profilprojektor

V nabídce nechybí ani laserinterferometry (vhodné pro kalibraci souřadnicových měřících strojů), měřící ramena MetroArm (nenáročné měření s velký měřící rozsahem, možnost měření skrytých bodů…) či systém Metronor založený na technologii bezdrátových souřadnicových měřících strojů.

Společnost DEOM se pravidelně účastní tuzemských i zahraničních veletrhů a disponuje předváděcím střediskem, ve kterém si můžete měřící techniku prohlédnout a vyzkoušet. Samozřejmostí je i individuální přístup a návrh řešení na míru. Bližší technické specifikace najdete na www.deom.cz.