Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Vojna bude povinná, připravte se na ni v předstihu!

Všeobecná branná povinnost údajně velmi brzy dozná radikálních změn a vypadá to, že se jí nikdo z nás nevyhne. Tedy ono to zase tak horké nebude, ale proč se nehodit do formy ještě předtím, než vám vyšší šarže zavelí nástup? Nebo snad patříte k nadšencům, kteří se militantním hrátkám oddávají pravidelně a vítáte každou příležitost, kdy můžete vyrazit do lesa v khaki barvách? Tak, či onak, nabídka známého online armyshopu vás doslova uchvátí. Milovníci vojenství, trampové, chalupáři a rybáři – zpozorněte!

1armyshop.cz je zavedený online army shop, který nabízí… uff nastínit celý sortiment by vydalo hned na několik samostatných článků a proto se zaměříme na to nejdůležitější.

V armyshopu najdete kompletní sortiment pánského, dámského a dětského oblečení. To znamená vše od funkčních ponožek až po přesné repliky bojových helem. Ty vás sice neochrání před skutečnými projektily, ale jako ochrana před airsoftovou a paintballovou municí fungují perfektně.

Fajnšmekři, kteří se se s replikou nespokojí, by měli zbystřit u kategorie originálního armádního vybavení. Je libo originální zásahovou vestu, kterou používají čeští policisté? A co takhle originální helma, kterou používal příslušník bulharské armády během druhé světové války? Podobnými lahůdkami armyshop doslova přetéká…

Širokým spektrem military a outdoor oblečení ale nabídka teprve začíná. Na bojové výpravě se neobejdete bez pořádného batohu, kvalitního dalekohledu a možná se vám bude hodit i noční vidění. Základním kamenem vaší výbavy by ale měly být taktické boty, díky kterém vás neporazí ani extrémní terén. Na pláž se vám zase budou hodit stylové žabky v maskovacím provedení.

1armyshop.cz není Mekkou jen pro vyznavače armádního stylu, ale také pro ty, kteří si čas od času vyrazí do přírody a chtějí být připraveni na rozmary počasí a nástrahy, které na ně v divočině čekají. Zboží je skladem a budete ho mít doma obratem. Samozřejmostí jsou velmi nízké ceny, na které v kamenných army shopech nenarazíte.