Investovat můžete, i když to vůbec neumíte

Investovat můžete, i když to vůbec neumíte

Patříte mezi šťastlivce, kteří si dokáží uspořit nějakou tu korunu bokem, ale nevyhovuje vám, že ušetřené peníze leží ladem? Nenechte je zahálet a naopak je pošlete do práce. Ať si na sebe samy vydělají a převálcují inflaci. Nechcete-li za pár let zjistit, že vám dlouhodobě špatná ekonomická situace úspory výrazně znehodnotila, začněte výhodně investovat! Způsob, jakým to uděláte, je otázkou vaší povahy. Pokud byste neradi příliš riskovali, zaměřte se na bezpečné investice, prostřednictvím kterých sice příliš nezbohatnete, ale alespoň zajistíte, aby investované prostředky neztrácely hodnotu.

Pokud investicím nerozumíte, nepouštějte se do nich bez pomoci

Termín „investice“ se v médiích objevuje stále častěji, ale jak se zachovat v případě, kdy o investování víme tolik, co o kvantové fyzice? Nemáte-li podnikatelského ducha a obraťte se na někoho, kdo se vám podá pomocnou ruku.

Jedním ze subjektů, které se v oblasti finančního poradenství dlouhodobě pohybuje, je společnost Best Buy Investments (BBI). Specializuje se na investiční certifikáty, konvertibilní a korporátní dluhopisy, burzovně obchodované fondy a několik dalších investičních nástrojů. BBI vedou zkušení profesionálové, kteří se v oboru privátního a investičního bankovnictví a vlastních investic pohybují velmi dlouho.

Když investovat, tak bezpečně

Odborníci z BBI využívají investiční nástroje, které jsou v mnoha ohledech efektivnější než běžné podílové fondy a termínované vklady. Jejich největší devizou jsou nižší poplatky, okamžitá likvidita, ale také bezkonkurenční výnosy. O své peníze se bát nemusíte – BBI staví na maximálním bezpečí svěřených investic a staví pouze na příležitostech, které splňují přísná kritéria míry rizika, likvidity a výnosu. Rozhodnutí je na vás, ale je více než jisté, že investiční poradenství od BBI zhodnotí vaše úspory efektivněji než váš slamník.

Publikováno: 16. 07. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: Dluhopisy | Investiční certifikát | Investiční poradenství