Vtipy – koření našich všedních dní

Vtipy – koření našich všedních dní

Dědeček se takhle jednou potřebuje dostat do města a zavolá si taxík. Přistaví mu Mercedes a staříkovi to nedá a zeptá se řidiče, na co že to má v předu tu „hvězdičku“. Řidič je veselá kopa a odvětí dědovi:“Byl jste někdy na vojně dědo? Ta hvězdička je zaměřovač, něco jako muška na pušce. Nedejbože, aby se mi někdo dostal před kapotu. Zaměřím, vystřelím...a je s ním konec.“ Děda se víc neptá a nastoupí. Ubíhá kilometr za kilometrem a najednou se ozve děsná rána. Řidič se otočí a ptá se staříka, co se stalo. Ten, sedíc na zadním sedadle, jen vyčítavě kývá hlavou. „Prý zaměřovač...Pane, vždyť jste ho minul a jen taktak jsem ho stačil majznout dvířkama.“

Dobrý vtip dokáže spravit náladu

Patříte mezi milovníky černého humoru a dobrých vtipů? Jakpak by ne, vtipy jsou koření života a dokáží nás rozesmát v každé situaci. Doby, kdy jsme si museli všechny lepší anekdoty zapisovat, jsou nenávratně pryč. Dokonce si už nemusíme kupovat ani drahé časopisy – jednoduše si je můžeme najít na internetu. Jsou jich tam desítky, stovky, tisíc! A všechny úplně zadarmo. Mezi ty nejpopulárnější patří vtipy o policajtech, blondýnkách, politice, tchyních, nebo třeba o zvířatech. A kde je hledat? Vyzkoušejte portál pro mladé lidi peoplelovepeople.com!

Vtipy, blogy i seznamka

Všechny vtipy na peoplelovepeople.com (a že jich je!) jsou přehledně rozděleny do kategorií a vy tak rovnou zabrousíte do té, na kterou máte zrovna náladu. Na rozvoji webu se můžete i aktivně účastnit a přidávat nové vtipy, které v databázi ještě nejsou. Portál peoplelovepeople.com však neobsahuje pouze vtipy, ale také citáty, básničky, povídky, blogy a celou řadu dalších zajímavých kategorií. Cítíte-li se osaměle, vyzkoušejte seznamku – třeba zde čeká osudová láska i na vás.

Publikováno: 13. 08. 2012

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: básničky | blogy | citáty | peoplelovepeople.com | příběhy | seznamka | vtipy