Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Vtipy – koření našich všedních dní

Dědeček se takhle jednou potřebuje dostat do města a zavolá si taxík. Přistaví mu Mercedes a staříkovi to nedá a zeptá se řidiče, na co že to má v předu tu „hvězdičku“. Řidič je veselá kopa a odvětí dědovi:“Byl jste někdy na vojně dědo? Ta hvězdička je zaměřovač, něco jako muška na pušce. Nedejbože, aby se mi někdo dostal před kapotu. Zaměřím, vystřelím…a je s ním konec.“ Děda se víc neptá a nastoupí. Ubíhá kilometr za kilometrem a najednou se ozve děsná rána. Řidič se otočí a ptá se staříka, co se stalo. Ten, sedíc na zadním sedadle, jen vyčítavě kývá hlavou. „Prý zaměřovač…Pane, vždyť jste ho minul a jen taktak jsem ho stačil majznout dvířkama.“

Dobrý vtip dokáže spravit náladu

Patříte mezi milovníky černého humoru a dobrých vtipů? Jakpak by ne, vtipy jsou koření života a dokáží nás rozesmát v každé situaci. Doby, kdy jsme si museli všechny lepší anekdoty zapisovat, jsou nenávratně pryč. Dokonce si už nemusíme kupovat ani drahé časopisy – jednoduše si je můžeme najít na internetu. Jsou jich tam desítky, stovky, tisíc! A všechny úplně zadarmo. Mezi ty nejpopulárnější patří vtipy o policajtech, blondýnkách, politice, tchyních, nebo třeba o zvířatech. A kde je hledat? Vyzkoušejte portál pro mladé lidi peoplelovepeople.com!

Vtipy, blogy i seznamka

Všechny vtipy na peoplelovepeople.com (a že jich je!) jsou přehledně rozděleny do kategorií a vy tak rovnou zabrousíte do té, na kterou máte zrovna náladu. Na rozvoji webu se můžete i aktivně účastnit a přidávat nové vtipy, které v databázi ještě nejsou. Portál peoplelovepeople.com však neobsahuje pouze vtipy, ale také citáty, básničky, povídky, blogy a celou řadu dalších zajímavých kategorií. Cítíte-li se osaměle, vyzkoušejte seznamku – třeba zde čeká osudová láska i na vás.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *