Vy ještě nešetříte na pojištění?

Vy ještě nešetříte na pojištění?

Autonehody, náhlé zdravotní komplikace, vykradená domácnost. Tyto situace nepatří k příjemným okamžikům, nicméně hrozí všem, bez ohledu na společenský status či sociální situaci. Náhody, přesněji řečeno nehody, se dějí a kdo si myslí, že se mu nic podobného nemůže stát, velmi se mýlí. Většina lidí však naštěstí nebere budoucnost na lehkou váhu a využívá některý z mnoha pojistných produktů. Pojišťovny chrlí nové varianty pojištění a výsledkem je, že lze pojistit prakticky vše. Ne každý však ví, že může na pojistce výrazně ušetřit, a to i několik tisíc korun ročně. Je to jednoduché, stačí využít některý z kalkulátorů pojistek, které jsou zdarma dostupné na internetu. Stále netušíte, jak na to? Poradíme vám.

Ušetřit se dá skutečně na všem

Ušetřit můžete nejen na pojištění, jako je povinné ručení, ale také na dalších vyhledávaných variantách pojistek. Pojištění domácnosti, cestovní či životní pojištění, všechny tyto pojistné produkty mají jedno společné. Sjednáte-li si je na pobočce pojišťovny, nikdy se vám je nepodaří uzavřít za tak výhodnou cenu, jako prostřednictvím některého z makléřů. Makléři, kteří sjednávají velké množství smluv, jsou schopni vyjednat nižší ceny, díky kterým ušetříte několik set či tisíc korun ročně. Online pojištění však nabízí úsporu hned dvakrát – nejenže ušetříte peníze, ale také spoustu času, který byste strávili na pobočce pojišťovny. V této uspěchané době je pro většinu klientů časová úspora nezanedbatelná.

Stačí pár kliků a peníze zůstanou doma

Jak jsme již zmínili v úvodu, nejlevnější pojištění lze zajistit přes speciální kalkulačku. Příkladem může být klikpojisteni.cz, které nabízí srovnání pojistek zcela zdarma. Stačí vyplnit online formulář a počkat na nezávaznou kalkulaci. Celých 85% klientů díky klikpojisteni.cz ušetří – připojte se k nim i vy! Mezi nejžádanější produkty patří povinné ručení, které lze uzavřít až se 70% slevou. Myslete na svou budoucnost i vy a neplaťte více, než doopravdy musíte.