Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Vyberte si přehoz na postel podle vaší osobnosti

Co byste odpověděli na otázku, jak se vám spí? Pokud spíte dobře, doslova jako miminko, patříte mezi malé procento šťastlivců, kteří se každý den probouzí plní elánu. V opačném případě nezoufejte. Jestliže se neustále budíte a ráno si připadáte unavenější, než když jste šli spát, můžete problém velmi snadno vyřešit. Vzhledem k tomu, že spánek zabírá podstatnou část dne, měli bychom mu věnovat zvýšenou pozornost. Vždyť bez kvalitního a ničím nerušeného spánku se dlouhodobě nedá existovat. Pojďme se spolu podívat na to, co by mohlo zlepšit kvalitu vašeho spánku a vnést do vašeho života trochu klidu.

Nejen matrace je důležitá

Chcete-li spát kvalitně, rozhodně byste si měli pořídit dobrou zdravotní matraci. Ta hraje prim a jedině díky ní si budete moct opravdu odpočinout. Málokdo však tuší, že nejen matrace hraje svou roli při zkvalitnění spánku. Jestlipak jste věděli, že vliv na to, jak spíme, má i výběr přehozu? Přehoz na postel je zdánlivě banální věc, ale podvědomě ovlivňuje naše nálady během usínání. Jednoduchý příklad hovoří za vše. Člověk, který je uzavřený, bude jen velmi těžko usínat s povlečením s motivem divokých zvířat či jiným ryze extrovertním potiskem. Schválně se podívejte na váš přehoz a zamyslete se nad tím, zda vyhovuje vaší povaze.

Přehozy od 4home pro všechny typy osobností

Zjistili jste, že se k vám váš přehoz absolutně nehodí? Nezoufejte, objednejte si nový od 4home.cz. Společnost 4home nabízí široký sortiment praktických a velmi stylových věcí pro domácnost a součástí sortimentu jsou také kvalitní přehozy na postel. Vybrat si můžete z mnoha druhů potisků, při čemž se každý hodí pro jiný typ osobnosti. Jste sangvinik, cholerik, tajnůstkář nebo ryze otevřená osobnost? V každém případě si určitě vyberete ten pravý přehoz, který vám pomůže k poklidnému usínání.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *